Tava tea, KouTea, Tea Tone Plus – środki odchudzające na bazie herbaty

Tava tea, KouTea, Tea Tone Plus – środki odchudzające na bazie herbaty
Rate this post

Zielona herbata na odchudzanie

O tym, że zielona herbata wpływa nie tylko korzystnie na zdrowie, ale i wspomaga odchudzanie, wiadomo nie od dziś. Stąd na rynku suplementów diety pojawia się coraz więcej tego typu preparatów. Czas więc przyjrzeć się suplementom bazującym na ekstrakcie z zielonej herbaty – szczególnie tym zagranicznym, które cieszą się ogromną popularnością.

Zielona herbata na odchudzanie

Zielona herbata może być świetnym sojusznikiem w walce z nadmiarem kilogramów – przede wszystkim dlatego, że stymuluje proces termogenezy. Odpowiada za zwiększenie wydatków energetycznych na produkcję energii cieplnej, przez co zmusza organizm do czerpania energii użytkowej (potrzebnej do „normalnego” funkcjonowania) z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Ponadto pozwala pozbyć się zgromadzonych w organizmie zbędnych produktów przemiany materii, a oczyszczanie organizmu jest świetnym wstępem do odchudzania.

Poza tym zielona herbata stanowi bogactwo antyoksydantów, które neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników. Dzięki temu znacznie opóźnia procesy starzenia, pozwalając na długo zachować młody wygląd.

 • Tava tea

Tava tea to unikalny preparat do picia bazujący na połączeniu ekstraktów z trzech gatunków herbat: sencha, puerch oraz oolong. Taka kombinacja sprawia, że specyfik jest silniejszy w porównaniu ze zwykłą zieloną herbatą – pozwala spalić nawet 2,5 razy więcej kalorii.
tava-tea

Preparat odpowiada za podkręcenie tempa metabolizmu, co pozwala na szybszą redukcję tkanki tłuszczowej. Pozwala również na przeprowadzenie pełnej detoksykacji, dzięki czemu organizm pozbywa się nadmiaru toksyn, gwarantując szczupłe i pozbawione cellulitu ciało.

Specyfik wspiera także kondycję zdrowotną – zawarte w preparacie różne gatunki herbat stanowią źródło cennych przeciwutleniaczy oraz witamin i minerałów. Dzięki temu obniżają poziom cholesterolu, zmniejszają ryzyko cukrzycy, zmniejszają ryzyko zachorowania na nowotwory i wiele więcej.

Tava tea opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, co jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa.

Jedno opakowanie to koszt $37 (co w przeliczeniu na złotówki daje jakieś 112 zł). Miesięczna kuracja pozwala na redukcję 8-16 kilogramów (ale to tylko obietnica producenta).

Czy warto? Jestem przekonana, że popijając ziółka nie da się schudnąć aż 16 kilo w miesiąc – dla mnie to jakaś ściema. Biorąc jednak pod uwagę właściwości zielonej i czerwonej herbaty – na pewno na efekt odchudzający można liczyć. Ale czy jest to warte wydania aż 112 zł? Raczej nie… Tym bardziej, że nie ma żadnych danych, związanych z zawartością poszczególnych herbat w preparacie.

Zainteresowanych szczegółami i ewentualnie zakupem odsyłam na stronę producenta -> klik.

 • KouTea

KouTea to preparat odchudzający w formie herbaty do picia. Swoje działanie opiera o zawartość czterech różnych gatunków herbat. Takie połączenie ma powodować lepsze efekty odchudzania.

kou-tea

Specyfik zawiera herbatę zieloną, herbatę białą, herbatę pu-erch oraz herbatę oolong. Stanowią one najlepsze źródło wartościowych przeciwutleniaczy, dzięki którym możliwe jest szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Producent zapewnia, że KouTea:

 • podkręca metabolizm,
 • tłumi apetyt,
 • gwarantuje spadek masy ciała bez zmiany nawyków żywieniowych,
 • pozwala schudnąć 2 kilo tygodniowo.

Przyznam, że obietnice producenta brzmią naprawdę zachęcająco. Nie jestem jednak przekonana co do tego, że schudnąć można bez jakichkolwiek zmian w odżywianiu. Owszem, na pewno nie trzeba się głodzić, ale … czy faktycznie można schudnąć 8 kilo w miesiąc i jeść wszystko bez ograniczeń?

Miesięczna kuracja to koszt $35 (w przeliczeniu na złotówki to ok. 106 zł). To sporo, biorąc pod uwagę, że preparat jest … herbatą. Myślę, że tańszym rozwiązaniem byłby zakup każdego z gatunku herbat oddzielnie – efekty powinny być w zasadzie takie same…

Preparat można nabyć tutaj. W Polsce nie jest dostępny, co wiąże się ze sporą niedogodnością.

 • Tea Tone Plus

Tea Tone Plus to preparat w formie tabletek, bazujący przede wszystkim na połączeniu właściwości odchudzających zielonej herbaty. Specyfik zawiera w swoim składzie: herbatę zieloną, pu-erch oraz oolong. Ponadto skład uzupełniony jest ketonami malinowymi. Taka mieszanka może zagwarantować świetne efekty odchudzania. Ale czy na pewno?

tea-tone-plus

Tabletki Tea Tone Plus odpowiadają za:

 • oczyszczenie organizmu z toksyn,
 • szybszą redukcję tkanki tłuszczowej,
 • tłumienie apetytu.

Istotą ich działania jest głównie stymulowanie termogenezy. Dzięki podnoszeniu wewnętrznej ciepłoty ciała, organizm spala tkankę tłuszczową poprzez pobieranie z niej zgromadzonych zapasów na poczet produkcji energii użytkowej.

Tabletki Tea Tone Plus pozwalają na utratę ok. 4 kilogramów w ciągu miesiąca. Efekty nie są więc zbyt rewelacyjne, szczególnie jak na obecność ketonów malinowych.

Ile to kosztuje? Miesięczna kuracja to wydatek ok. $35 (czyli 106 zł). Preparat można nabyć tutaj.

Skuteczniejsze alternatywy

Szczerze mówiąc, zagraniczne środki bazujące na różnych gatunkach herbaty, to żadna rewelacja. Jak dla mnie – przerost formy nad treścią, bo za takie pieniądze to mogę kupić wszystkie gatunki odchudzające i stworzyć własny środek na odchudzanie.

Jeśli więc komuś zależy na lepszych efektach, lepiej rozejrzeć się za innymi preparatami, które zawierają w składzie zieloną herbatę. Spośród tych najbardziej popularnych warto wymienić:

 • >>>Silvets– to tabletki stanowiące połączenie właściwości odchudzających jagód Acai, guarany, L-karnityny, papryki Cayenne i zielonej herbaty (240 mg); przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej, a przy tym poprawiają zdrowie;
 • >>>Garcinia Cambogia Actives– to kompleksowa kuracja odchudzająca – zawierająca garcinię kabodżańską, zieloną kawę i herbatę, dodaje energii i jest wyjątkowo tania.

Osobiście wolę już wydać pieniądze na sprawdzone specyfiki z wysoką dawką aktywnych składników niż pić ziółka herbaciane.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 29 = thirty two