Tabletki na odchudzanie z piperyną – przegląd, jakie wybrać?

Tabletki na odchudzanie z piperyną – przegląd, jakie wybrać?
4.7 (93.33%) 3 votes

Coraz bardziej popularne tabletki na odchudzanie z piperyną nie mają identycznej skuteczności, a to ona jest najważniejsza. Zobacz jakie wybrać spośród tych, które cieszą się bodaj największą popularnością.

Postanowiłam przyjrzeć się ofercie sklepów i po konsultacjach ze znajomymi (poprosiłam o opinie koleżanki, które stosowały te suplementy) wybrałam z jednej strony te najpopularniejsze – z drugiej te, które wydają się najbardziej skuteczne.

Uszeregowałam je pod kątem popularności (malejąco – od najpopularniejszych) i skuteczności (rosnąco – od najsłabszych do najmocniejszych).

Mam nadzieję, że poniższe zestawienie pomoże ci podjąć decyzję odnośnie tego, jakie tabletki na odchudzanie z piperyną wybrać.

Dodam jeszcze, że o samej piperynie pisałam sporo w tym artykule, przejrzyj go jeśli chcesz poznać dokładnie jej właściwości.

 

Tabletki na odchudzanie z piperyną – Piperyna Forte

tabletki na odchudzanie z piperyną piperyna forte

Jeśli wrzucisz w wyszukiwarkę hasło piperyna forte znajdziesz odnośniki wskazujące na istnienie co najmniej kilku suplementów pod tą nazwą. To różne suplementy. Ja na potrzeby artykułu wybrałam Piperynę Forte marki My Life.

Opakowanie zawiera 100 kapsułek z ekstraktem z pieprzu. Ekstrakt jest standaryzowany na zawartość piperyny, której powinno być 95%.

Producent zaleca przyjmowanie 1 kapsułki dziennie. A ponieważ opakowanie kosztuje zaledwie ok. 20 zł, suplementacja jest tania.

>>> CENY I SKLEPY SPRAWDZISZ TUTAJ

Czy jest skuteczna? Niestety sama piperyna w tym przypadku nie wystarczy. Tabletki na odchudzanie z piperyną, te skuteczne, zawierają co najmniej kilka aktywnych składników wzmacniających wzajemnie swoje działanie. I w tym tkwi sedno skuteczności większości suplementów.

Piperyna Forte MyLife na pewno jakoś na ciebie wpłynie, ale nie masz co marzyć o osiągnięciu spektakularnych efektów. Potwierdzają to opinie moich znajomych, które twierdzą, że te kapsułki są tak naprawdę dobre jedynie na trawienie.

Piperine 95% (forte plus)

tabletki na odchudzanie z piperyną piperine 95%

Piperine 95% (Forte Plus) to również suplement z piperyną, a właściwie ekstraktem z pieprzu standaryzowanym na zawartość piperyny. Ekstrakt zawiera 95% alkaloidu. Oprócz piperyny w kapsułkach znajdziesz też ekstrakt z guarany i papryczek (kapsaicyna) oraz chrom. Są to więc de facto tabletki kilkuskładnikowe.

Są nieco skuteczniejsze od poprzednika, ale stosunkowo niewielkie ilości substancji aktywnych zmniejszają efektywność suplementacji.

Jedno opakowanie zawiera 120 kapsułek, a producent zaleca przyjmowanie od 1 do 2 kapsułek dziennie. Koszt zakupu jednego opakowania to niecałe 40 zł.

>>> CENY I SKLEPY SPRAWDZISZ TUTAJ

Czy to dobry suplement? Tak, jeśli chodzi o odchudzanie lepszy od poprzednika, co potwierdzają również opinie użytkowników (choć uwaga! są też rozczarowania, ale to raczej kwestia zbyt wygórowanych oczekiwań).

Kurkuma i piperyna

tabletki na odchudzanie z piperyną kurkuma i piperyna

Kurkuma i piperyna to nie są tabletki typowo odchudzające. Choć oczywiście odchudzanie mogą wspomagać. Pomyślałam, że warto je tu uwzględnić z uwagi na zawartość kurkumy, która jest silnym przeciwutleniaczem i ma działanie przeciwzapalne.

Uwaga: jeśli będziesz stosować suplement jedynie na odchudzanie możesz się rozczarować, aczkolwiek niewątpliwie poprawi on twój metabolizm.

Kurkuma i piperyna, jak sama nazwa wskazuje, zawiera kurkumę i piperynę.  Ekstrakty są standaryzowane na zawartość składników aktywnych.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek i kosztuje ok. 30 zł.

>>> CENY I SKLEPY SPRAWDZISZ TUTAJ

Piperine Slim

tabletki na odchudzanie z piperyną, piperine slim

Piperine Slim to tabletki na odchudzanie z piperyną, guaraną i ekstraktem z zielonej herbaty. Są skuteczniejsze od poprzedników ze względu na zawartość substancji aktywnych.

Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek. Należy przyjmować 2 kapsułki dziennie. Zawartość wystarcza więc na miesiąc.

Osoby stosujące Piperine Slim w większości dobrze oceniają ten suplement. Dodam od siebie, że i po nim nie można spodziewać się cudów, ale na pewno poprawi efektywność spalania tłuszczu i ułatwi chudnięcie.

Cena to 139 zł za dwa opakowania (kupujesz jedno, drugie dostajesz gratis), to jest więcej niż w przypadku poprzedników, ale ten produkt z powodzeniem można już zaliczyć do grupy premium.

>>> CENY I SKLEPY SPRAWDZISZ TUTAJ

Piperinox – najlepsze tabletki na odchudzanie z piperyną

tabletki na odchudzanie z piperyną, piperinox

Ten suplement już recenzowałam. Moim zdaniem to najlepsze tabletki na odchudzanie z piperyną. Na odchudzanie właśnie, bo oprócz piperyny zawierają inne, bardzo silnie odchudzające składniki.

Te składniki to między innymi synefryna, kapsaicyna, ekstrakt z imbiru (zajrzyj tutaj i sprawdź). Całość kompozycji jest zmaksymalizowana pod kątem odchudzania właśnie, dlatego możesz liczyć na zauważalne efekty.

Opakowanie zawiera 30 kapsułek i wystarcza na miesiąc, cena waha się od 84 do 169 zł.

Opinie moich znajomych potwierdzają najsilniejsze działanie Piperinox. Dlatego, jeśli chesz stosować na odchudzanie tabletki z piperyną właśnie wybierz raczej ten produkt niż którykolwiek inny. Chyba, że nie zależy ci na maksymalizacji efektów.

>>> CENY I SKLEPY SPRAWDZISZ TUTAJ

Słowem podsumowania: pamiętaj, że suplementy to tylko dodatek. Nawet najsilniejsza piperyna z najsilniejszymi dodatkami nie odchudzi cię w cudowny sposób.

Nie odchudzi, ale może bardzo pomóc 🙂

 

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − = 12