Spirulin Plus na oczyszczenie i odkwaszenie organizmu

Spirulin Plus na oczyszczenie i odkwaszenie organizmu
5 (100%) 1 vote

Spirulin Plus to moje najnowsze odkrycie. Tak naprawdę to tabletki nie tylko na oczyszczenie i odkwaszenie organizmu, ale też tabletki, które świetnie wspomagają odchudzanie.

Docenisz je na pewno, jeśli twoje dotychczasowe wysiłki zrzucenia zbędnych kilogramów szły na marne. >>> Spirulin Plus tak szybko i sprawnie reguluje fizjologię, że jego efektywność cię zaskoczy. Mnie w każdym razie zaskoczyła, bo nie sądziłam, że połączenie spiruliny i chlorelli, może wywierać tak silnie pozytywny wpływ na metabolizm, trawienie, poziom energii i wreszcie na odchudzanie.

Skąd pomysł na użycie Spirulin Plus?

Spirulin Plus przydało mi się po powrocie z lipcowych wakacji, w czasie których pozwoliłam sobie na prawdziwą dietetyczną rozpustę. Rozpusta była uzasadniona o tyle, że urlop z dziećmi spędzaliśmy u moich rodziców, a tam króluje niereformowalna, tradycyjna, tłusta i słodka polska kuchnia.

Ale do rzeczy.

Spirulin Plus postanowiłam wypróbować w celu kompleksowego oczyszczenia organizmu i pozbycia się paru zbędnych kilogramów po obfitych w tłustości i słodycze wakacjach.

Chlorellę, która jest jednym ze składników spirulin Plus znałam i doceniałam już wcześniej, ale ze spiruliną nie miałam wcześniej do czynienia. Toteż zanim wybrałam Spirulin Plus dokładnie przeanalizowałam skład i dopiero po tej analizie, stwierdzając, że może się przydać, ją kupiłam.

Jakie efekty osiągnęłam?

Ni mniej ni więcej jak to, że w ciągu niecałego miesiąca pozbyłam się całego powakacyjnego balastu, wygląd mojej cery wrócił do normy, przestało szwankować trawienie i do codzienności wróciłam pełna energii.

Jak to możliwe?

Działanie Spirulin Plus

Ogólnie rzecz ujmując Spirulin Plus działa na organizm oczyszczająco,odkwaszająco i wzmacniająco. Bo tak działają jego składniki. Wśród tych składników oprócz spiruliny i chlorelli znajdują się: lucerna siewna, mniszek lekarski, pokrzywa zwyczajna, zielona herbata i cynk.

Jednak to ogólnikowe stwierdzenie (oczyszczanie, odkwaszanie, wzmacnianie) niewiele mówi. Postaram się więc opisać to działanie bardziej obrazowo, przywołując przykłady własnych doświadczeń. Zacznę po kolei od tych efektów, które pojawiają się najpierw, potem przejdę do efektów późniejszych i nie tak łatwych w obserwacji (nie tak oczywistych) jak te pierwsze.

 1. Jako pierwsze zauważysz to, że zmieniły się twoje wypróżnienia. To znaczy jeśli do tej pory miałaś problemy z zaparciami, to dzięki Spirulin Plus tych problemów się pozbędziesz. A nawet jeśli takich problemów nie miałaś, zauważysz, że układ wydalniczy pracuje znacznie sprawniej.
 2. W tym samym czasie dojdzie też już do usprawnienia cyrkulacji płynów w organizmie, co na pewno zauważysz obserwując dość częste oddawanie moczu. To dobry objaw. Przestaniesz czuć się nadmiernie pełna, spuchnięta czy ociężała. Przy okazji warto też wspomnieć, że składniki Spirulin Plus, te zioła które są w nim zawarte, świetnie wpływają na funkcjonowanie żołądka, wątroby czy nerek, to jest tych organów, które odpowiadają za sprawne trawienie i za sprawne oczyszczanie organizmu z produktów przemiany materii w tym oczywiście również toksyn.
 3. Po kilku dniach zauważysz że już nie czujesz się “wypchana”, nawet po zjedzeniu posiłku. Trawienie odbywa się naprawdę sprawnie, nie ma charakterystycznej ociężałość i czy ospałości. A jeśli tylko nie zaniedbasz picia wody, to po około tygodniu, a nawet wcześniej zauważysz, że twój brzuch wyraźnie stał się bardziej płaski, twój metabolizm przebiega szybciej, a ty masz więcej energii.
 4. Objawu, który teraz wymienię, raczej nie zaobserwujesz od razu, bo jest to wzmocnienie układu odpornościowego. Na pewno jednak zauważysz, że w sezonie przeziębień, nie poddajesz się tak łatwo zarazkom.
 5. Po kilkunastu dniach, a najwyżej kilku tygodniach suplementacji, stwierdzisz, że funkcjonujesz na co dzień dużo lepiej, że jesteś lżejsza, nie masz już takiej ochoty na podjadanie, masz znacznie więcej energii, lepszy nastrój, lepiej śpisz.
 6. Spirulin Plus wpłynie też na twój wygląd i to możesz oczywiście zauważyć choć nie na pierwszy rzut oka. Ale jeśli zdecydujesz się na suplementację, postaraj się zaobserwować jak zmienia się kondycja twoich włosów i skóry czy twoich paznokci, a zmieni się na pewno na plus.

Na koniec dodam jeszcze, bo myślę, że to bardzo ważne, że składniki Spirulin Plus nie tylko oczyszczają organizm powierzchownie, to znaczy usuwają nadmiar wody z organizmu, czy ułatwiają oczyszczanie jelit, ale też działają bardziej dogłębnie. Chlorella na przykład doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami, które gromadzą się w komórkach. Oczyszcza organizm na poziomie komórkowym – to zostało wielokrotnie potwierdzone.

Kiedy stosować Spirulin Plus?

Ja osobiście używałam jej ostatnio jako swego rodzaju detoksu, po wspomnianych wyżej wakacjach, ale suplementacja jest dobrym rozwiązaniem zawsze wtedy, gdy zauważasz że twoja wydajność spada. Chodzi zarówno o wydajności fizjologiczną twojego organizmu, jak i sprawność psychiczną.

Te spadki wydajności mogą być efektem zaniedbań dietetycznych lub gromadzących się w ciele zanieczyszczeń, czy też zachwiania równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. I jeśli tak się dzieje, a ty nie cierpisz na żadne poważne choroby (bo choroby też mogą powodować  spadek wydajności)  to warto zainteresować się oczyszczaniem.

I myślę, że Spirulin Plus w tym przypadku jest naprawdę najlepszym rozwiązaniem. A na pewno jednym z najlepszych.

Kupić nie kupić?

To już oczywiście twoja decyzja. Myślę jednak, że jeśli nie chcesz bawić się zielarza i samodzielnie komponować sobie jakieś ziołowe zestawy oczyszczające, to zakup Spirulin Plus jest jak najbardziej uzasadniony.

A można go kupić bardzo łatwo na stronie producenta pod adresem >>> SpirulinPlus.pl – tu możesz kupić od razu nawet kilka opakowań, albo jedno opakowanie na próbę. Z tym, że to ostatnie (opakowanie na próbę) można jedynie zamówić na podstronie >>> SpirulinPlus.pl – oferta specjalna.

 

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

Jedna myśl na temat “Spirulin Plus na oczyszczenie i odkwaszenie organizmu

 • 30 stycznia 2018 o 16:00
  Permalink

  bardzo lubię spiruline i chlorelle – jako dodatki oczywiscie bo same w sobie to one smaczne nie sa, ale świetnie oczyszczaja jelita, także polecam, może niekoniecznie zaraz jakiś wypasiony suplement – zwykłe algi tez są ok wg mnie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

68 + = seventy four