Slimberry moja opinia i opinie użytkowników

Slimberry moja opinia i opinie użytkowników
4.1 (82.22%) 9 votes

Ja naprawdę trochę znam się na suplementach. Jak mam do czegoś przekonanie, to polecam to. Jak przekonania nie mam albo pomijam milczeniem, albo odradzam. Jeśli chodzi o Slimberry opinie w sieci są tak mało miarodajne, że postanowiłam bliżej przyjrzeć się temu suplementowi i powiedzieć wam co o nim sądzę.

Slimberry składniki

Z tego co udało mi się zorientować Slimberry bazuje na dwóch składnikach są to ekstrakt z aronii i i błonnik witalny. Producent jest bardzo tajemniczy, bo nie podaje składu produktu na swoich stronach. Tak naprawdę zanim produkt zakupimy nie jesteśmy więc w stanie ocenić czy na przykład nam nie zaszkodzić, ze względu na jakieś składniki. Na pewno nie ocenimy też wstępnie, czy ma szansę rzeczywiście na nas zadziałać.

Jeśli o mnie chodzi, widząc taki skład (aronia i błonnik witalny) i nic więcej, żadnej innej informacji ze strony producenta, uciekam z myślą, że lepiej zjem trochę aronii. Przemrożonej lekko, bo taka jest najlepsza. A jeszcze lepiej przygotuję sobie koktajl z naturalnego jogurtu, aronii i błonnika witalnego. I będę miała super jedzenie za grosze.

Jeśli regularnie zaglądacie do tego bloga wiecie, że czasami zdarza mi się polecać suplementy ze względu na to, że są wygodniejsze w stosowaniu od produktów, z których są przygotowane. Tutaj nawet komfort nie przemawia za wyborem Slimberry, bo poziom ewentualnego komfortu nie jest adekwatny do ceny. Plus oczywiście ta wielka niewiadoma: co poza aronią i błonnikiem kryje się w kapsułce. Trudno ryzykować zwłaszcza gdy masz ją na przykład jakieś alergie pokarmowe.

Czy SlimBerry jest bezpieczne?

Zakładam że produkt został gdzieś zarejestrowany. Co prawda w Polsce w rejestrach nie sposób go znaleźć, ale możliwe, że jest zarejestrowany w Unii Europejskiej. W przeciwnym wypadku producent łamał by prawo, wprowadzając go do obrotu.

Jeśli produkt przeszedł rejestrację, zapewne jest bezpieczny. Z jednym zastrzeżeniem: zanim zakupisz nie możesz sprawdzić składu. Jeśli masz alergię a wśród składników znajduje się jakiś alergen, możesz mieć problemy i dla ciebie ten produkt bezpieczny nie będzie.

Czy SlimBerry jest skuteczne?

Jako środek odchudzający moim zdaniem plasuje się gdzieś na końcu listy środków o najmniejszej skuteczności. Dlaczego? Dlatego, że zawiera tylko błonnik i aronię jako główne składniki aktywne.

One same owszem mają pewne właściwości wspomagające odchudzanie, jednak wśród innych naturalnych środków odchudzających nie wyróżniają się niczym szczególnym.

To prawda, że i błonnik i aronia są zdrowe, ale czy nie lepiej kupić zwykłe ziarna błonnika i dodawać je na przykład do koktajli, a do tego od czasu do czasu napić się soku aroniowego albo zjeść konfiturę aroniową własnej roboty? Nawiasem mówiąc takie konfitury jest niezmiernie łatwo zrobić, ponieważ w Polsce aronia jest bardzo chętnie uprawiana. Być może masz ją nawet we własnym sadzie lub ogródku, a na pewno znasz kogoś, kto uprawia przynajmniej jeden krzew aroniowy. Tu jeszcze muszę dodać, że aronie owocują niesamowicie obficie, łatwo je zebrać i przerobić na przetwory.

Tak więc jeśli chcesz kupić ten suplement z nadzieją, że dzięki niemu schudniesz to moim zdaniem powinnaś / powinieneś pożegnać się z tą nadzieją. Wybierz coś silniejszego. Moje typy ostatnimi czasy do suplementy z HCA, piperyną i synefryną.

Sprawdź choćby te moje recenzje suplementów, które uważam za warte uwagi:

Slimberry opinie użytkowników

Nie będę ich przytaczać, bo jeśli chodzi o SlimBerry opinie użytkowników są bardzo mało miarodajne i naprawdę trudno znaleźć coś sensownego. Osobiście nie znam też osoby, która by ten suplement stosowała. Pytałam też znajomych z forum, ale nikt nie przyznał się do tego by ten suplement kupił.

Tak więc mam ogromną prośbę do czytelników. Jeśli znasz Slimberry i stosowałaś / stosowałeś go, podziel się opinią w komentarzu. Z góry serdecznie dziękuję.

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

3 myśli na temat “Slimberry moja opinia i opinie użytkowników

 • 8 grudnia 2018 o 16:27
  Permalink

  z takich “owocowych” suplementów odchudzających to ja osobiście ufam tylko tym, które są z afrykańskim mango albo garcynią cambogia, bo tylko te mają w miarę satysfakcjonująco udokumentowane działanie, garcinia nawet stosowałam i mogę polecić, bo czuć efekt energetyzujący, a to już dużo

  Odpowiedz
 • 19 października 2018 o 12:27
  Permalink

  aronia jest super a suplementy z aronii są moim zdaniem bez sensu, co innego jakies tam gorzkie pomarańcze albo garcinie cambogie, tego u nas się nie kupi, ale aronię mamy wszędzie kurde! Soki, dżemy, surowe (mrożone) owoce na wyciągnięcie ręki

  Odpowiedz
 • 20 września 2018 o 16:26
  Permalink

  Hahaha A już miałam kupić ale po przeczytaniu tego zrezygnuję z zakupu Także opinii nie będzie Pani Anito Bardzo mi przykro

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− one = one