Skuteczny środek odchudzający – coś dla mężczyzn – Panowie zapraszam!

Skuteczny środek odchudzający – coś dla mężczyzn – Panowie zapraszam!
Rate this post

Kobiety są z Wenus, a mężczyźni są z Marsa – ten tytuł popularnego poradnika o różnicach między płciami dobrze podkreśla, że to niemal dwa gatunki ludzi :-). W związku z tym mężczyźni i kobiety potrzebują zupełnie innych działań, by osiągnąć ten sam cel. Na przykład odchudzanie mężczyzn i odchudzanie kobiet przebiega zupełnie inaczej.

Niestety, w mediach eksperci koncentrują się przede wszystkim na poradach dla odchudzających się kobiet. By panowie nie czuli się poszkodowani, przygotowałam coś i dla nich.

Dlaczego męskie i kobiece odchudzanie różnią się?

Cóż, przede wszystkim żaden znany mi facet nie zdecydowałby się raczej na dietę cud i jedzenie samej sałaty lub cytrusów. Poza tym natura tak mężczyzn stworzyła, że mężczyzna jest inaczej zbudowany, nie tylko w miejscach intymnych.

Panowie generalnie mają mniejszy procentowy udział tkanki tłuszczowej, jednak gdy tyją gromadzi się  ona przede wszystkim na brzuchu, a nie jak u kobiet na biodrach, udach i pośladkach. Poza tym wysoki poziom testosteronu sprawia, że mężczyznom łatwiej jest schudnąć poprzez trening i rozbudowę tkanki mięśniowej, która zastąpi spaloną w czasie treningów tkankę tłuszczową.

To dlatego kobiece odchudzanie opiera się przede wszystkim na diecie, a męskie na diecie i przemyślanych na treningach sportowych. Oczywiście, jeśli chcesz mieć wysportowaną sylwetkę z zarysowanymi mięśniami, ale bez tłuszczu tez nie możesz bezkarnie objadać się smakołykami. Jednak rozsądna dieta w połączeniu z treningiem dadzą świetne skutki.

Trening a suplementacja

Na temat suplementów diety krążą różne mity. Przede wszystkim musisz odróżnić suplementację od nielegalnych środków wspomagających, które rzeczywiście lepiej omijać szerokim łukiem. Jednak dobrze odbrana suplementacja wzmacnia efekty treningu oraz stosowanej diety. Pomaga schudnąć i zwiększyć masę mięśniową oraz poprawić rzeźbę.

Poniżej znajdziesz przykłady godnych polecenia suplementów diety dla trenujących i odchudzających się mężczyzn.

Acetylo L-karnityna

Acetyl L-Carnitine jest świetną sprawą dla wszystkich sportowców, ale nie tylko. Sprawia, że można intensywniej wykorzystać tłuszcz, który odkłada się w organizmie do wyprodukowania większej dawki energii. W ten sposób nie będziesz czuć aż takiego zmęczenia po treningu, ani po całym dniu pracy. Dzięki niemu będzie w końcu można zrzucić zbędne kilogramy i wyrzeźbić swoją sylwetkę.

Acetyl L-Karnityna jest to związek, który przemieszcza kwasy tłuszczowe, które są jednym ze źródeł naszej energii w miejsce gdzie są one utlenione i mogą zostać wykorzystane w procesie wytwarzania energii.

To bardzo popularny suplement diety, ponieważ wspomaga on nie tylko utratę tłuszczów, ale także powoduje rozrost mięśni ale najważniejsze jest to że oddziałuje na układ nerwowy, ułatwia regenerację, zwiększa wydolność i jest generalnie bardzo polecany sportowcom. Ponadto, zwiększa wytrzymałość serca i powoduje, że bije ono wyjątkowo regularnie. Wystarczy już tylko jedna tabletka dziennie, aby uzyskać takie efekty.

Acetylo L-karnityny w mega dawce szukaj TUTAJ.

Ważne: chodzi o l-karnitynę acetylowaną, zwykła nie działa tak dobrze jak ta z “acetyl” w nazwie!

plecy man

Postaw na masę!

Jeśli niekoniecznie pasuje ci wzorzec wychudzonego mężczyzny w stylu metroseksualnym, samo odchudzanie ci nie wystarczy. W ramach suplementacji powinieneś stosować też preparaty, które stymulują przyrost tkanki mięśniowej. Dzieki temu efekty twoich treningów będą zdecydowanie bardzie widoczne i po po prostu szybsze.
Wypróbuj np. >>> Creadrene – to najskuteczniejszy sposób, aby być natychmiastowo gotowym na następny trening. Jest to wyjątkowe połączenie trzech niezbędnych dla każdego sportowca rodzajów kreatyny. Są to: Creatine Monohydrate, Creatine Puruvate, a także Creatine Phosphate.

Creatine Monohydrate, główny składnik produktu, niezbędny przy produkcji Adenosine Triphosphate. To właśnie on jest zużywany podczas treningu przez tkankę mięśniową. Ta kreatyna odpowiada za szybszą regenerację organizmu. Creatine Puruvate łączy się z kwasem pirogronowym, który rozdziela się na formę jonową, która może być szybciej wchłaniana przez organizm, ponieważ omija w ten sposób wątrobę. Natomiast Creatine Phosphate uzupełnia niedobory Adenosine Triphosphate.

Tak suplementowana kreatyna to najlepsza droga do tego, by uzyskać satysfakcjonujące efekty w dziedzinie budowy masy mięśniowej. To jedna z najlepiej przyswajalnych form kreatyny w ramach dostępnych w Polsce suplementów diety dla trenujących facetów.

 

Creadrene szukaj >>> TUTAJ.

Zobaczysz, że będziesz pozytywnie zaskoczony efektami!

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fifty three − 45 =