Silvets z Acai berry – opinie, cena oraz efekty

Silvets z Acai berry – opinie, cena oraz efekty
4.3 (86.67%) 18 votes

Acai berry należą do najpopularniejszych super owoców. Silvets – tabletki, których recepturę stworzono na ich bazie, mają cały potencjał tych jagód. Choć opinie na temat acai berry nie zawsze potwierdzają ich odchudzające działanie, to jednak warto wiedzieć, że jagody Acai mogą się jednak przydać w odchudzaniu.

Ważne: Ich skuteczność zależy od konfiguracji kupionych tabletek, czyli przede wszystkim od tego, z jakimi składnikami je połączono.

Moim zdaniem same acai berry zadziałają na tym polu niezbyt spektakularnie, ale Silvets jako kompozycja ma duży potencjał odchudzający. Już wyjaśniam dlaczego.

Acai berry – opinie o odchudzaniu z tymi jagodami

W różnych fachowych i mniej fachowych publikacjach, a przede wszystkim na forach internetowych, możesz spotkać się ze skrajnie różnymi opiniami. Jedni wychwalają jagody Acai, inni twierdzą, że wszystkie przypisywane im właściwości to wymysł, a kto chce schudnąć musi stosować dietę MŻ, bo innej drogi do szczupłej sylwetki nie ma.

Patrząc na takie publikacje i te skrajne wypowiedzi stwierdzam jedno:

Acai berry to jagody, które z jednej strony są równie mocno przereklamowane przez wielbicieli, jak i niedoceniane przez ich przeciwników.

Moim zdaniem na pewno można uznać je za:

 • jagody o bardzo dobrych właściwościach odżywczych,
 • jagody o nietypowym jak na owoce składzie, bo zawierają dużo minerałów (wapń), zdrowych kwasów tłuszczowych i aminokwasów,
 • owoce o bardzo wysokim indeksie ORAC, czyli doskonałych właściwościach przeciwutleniających (i co do tego nie ma żadnych wątpliwości),
 • owoce, które mogą usprawniać procesy fizjologiczne, z metabolizmem włącznie.

Jednak Acai berry nie są ani spalaczami tłuszczu, ani termogenikami. Nie stymulują lipolizy i same w sobie dość słabo wpływają na procesy związane z odchudzaniem, choć oczywiście mogą pomóc. Jakkolwiek opinie na ich temat (przynajmniej niektóre) zdają się autorytarnie podkreślać ich walory odchudzające, nie byłabym tak hurra optymistycznie nastawiona, ale…

No właśnie, jest jedno ale. Tym ale są ewentualne dodatki do jagody, które można spotkać w niektórych suplementach. Na przykładzie Silvets widać, że ich wzbogacanie składu o dodatkowe składniki jest nie tylko uzasadnione. Przynosi bardzo satysfakcjonujące efekty i rzeczywiście okazuje się super pomocą dla odchudzających się osób. Szczególnie dla wszystkich tych, dla których odchudzanie jest procesem mozolnym, katorgą wręcz i udręką. Tu Acai berry, a raczej → Silvets rzeczywiście może pomóc.

Dlaczego tabletki z Acai a nie soki?

Teoretycznie można pić soki, a jeszcze lepiej jeść świeże jagody, tyle tylko, że świeże owoce nadają się do spożycia jedynie na miejscu – tj. w Amazonii. Na terenie Europy (również u nas) można kupić różne produkty zawierające Acai. Czasami susz z jagody dodawany jest do herbat. W sprzedaży dostępne są też soki.

No właśnie – dlaczego lepiej jednak sięgnąć po tabletki niż soki? Choćby dlatego, że soki to naprawdę wysoko przetworzone owoce. By zachowały swe właściwości wzbogaca się je o różne dodatki konserwujące. Często też produkty reklamowane jako sok z Acai są tak naprawdę sokami z innych owoców z niewielką domieszką soku z amazońskiej jagody.

Kolejną kwestią jest kwestia czysto ekonomiczna – jeśli chcesz naprawdę skorzystać na suplementacji najlepiej zrobisz stosując ekstrakt z jagód, bo jest najbardziej skondensowany i działa najefektywniej. Ekstrakt czy też susz z acai kosztuje więcej niż sok, ale sumarycznie suplementacja i tak wychodzi dużo taniej, bo dla uzyskania tego samego efektu należałoby wypić dużo więcej soków niż zjeść suszu (ekstraktu w tabletkach).

Dodatkowo, mając na uwadze efekty, które chcemy suplementacją osiągnąć, warto jednak skoncentrować się na tabletkach z tego względu, że oprócz ekstraktu z Acai mogą zawierać (i niektóre zawierają) inne składniki przydatne do osiągnięcia celu, dla którego chcemy wdrożyć suplementację.

Jakie tabletki z Acai są najlepsze?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju efekty chcesz osiągnąć. Z tego co wiem jagody Acai stosowane są na bardzo wiele problemów urodowo – zdrowotnych. Dlatego zanim rozpoczniesz suplementację najpierw określ swoje cele, a później wybieraj tabletki.

Jak już powiedziałam tabletki mogą zawierać same jagody Acai (ekstrakt z nich) bądź też jagody Acai z różnymi dodatkami.

Jeśli chodzi o odchudzanie to zdecydowanie wygrywają moim zdaniem >>> tabletki Silvets, bo mają optymalnie dobrany skład pod kątem przyspieszenia utraty wagi.

Jeśli natomiast rozważasz stosowanie Acai w celu innym niż zrzucenie zbędnych kilogramów radzę ci wybrać przede wszystkim suplement, który zawiera maksymalną dawkę jagody (ekstrakt z liofilizowanego suszu) oraz ewentualnie takie składniki, które wzmacniają efekt działania jagody.

Dlaczego warto rozważyć suplementację jagodami Acai?

Właściwie powyżej już wymieniałam zalety tej jagody, ale dla porządku postaram się jeszcze odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto stosować Acai. Skupię się oczywiście na odchudzaniu, bo taka jest tematyka bloga.

Otóż moim zdaniem te jagody, szczególnie w połączeniu z innymi odchudzającymi składnikami, mogą bardzo pomóc osobom, które mają problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Są szczególnie przydatne na początku i mniej więcej w połowie odchudzania. Mogą też przydać się pod koniec. Dlaczego? Wtedy najtrudniej o utrzymanie motywacji i efekty.

Gdy zaczynamy odchudzanie liczymy na to, że możliwie szybko zauważymy spadek wagi, gdy spadki te są nieznaczne łatwo się zniechęcić i w ogóle zarzucić całe przedsięwzięcie. Ponieważ Acai (a właściwie Silvets) przyspiesza utratę wagi o ok. 50% może okazać się bardzo przydatna w tym właśnie okresie.

Później, nawet jeśli spadek wagi na początku był znaczący, tempo chudnięcia ulega z reguły znacznemu spowolnieniu. Wtedy też łatwo o utratę motywacji, dlatego warto zrobić wszystko by ją utrzymać. Jagody Acai są w tym bardzo pomocne.

To, moim zdaniem, najważniejsze argumenty przemawiające za suplementacją. Choć ważne jest też to, że amazońskie jagody bardzo dobrze wpływają na zdrowie ogólne, więc tak czy inaczej warto o nich pamiętać.

Jakie składniki zawiera Silvets?

Podstawowym składnikiem jest ekstrakt z Acai o doskonałej jakości, ale w Silvets są też bardzo ważne dodatki. Te dodatki nie tyle wzmacniają działanie Acai, ile nadają tabletkom bardzo szerokie spektrum RÓŻNORODNEGO działania, dzięki czemu suplement może pomóc osobom, borykającym się z bardzo różnymi problemami.

Składniki na nadmierny apetyt

Na tym polu działa Acai i zielona herbata, które przede wszystkim dobrze wpływają na reakcje organizmu na insulinę i metabolizm węglowodanów, może nieco słabiej niż zielona kawa, ale jednak wywierają pewne działanie i jest to działanie udowodnione – potwierdzone badaniami.

Składniki na szybszy metabolizm

Jagody Acai poprawiają nawet metabolizm spoczynkowy, podobnie działa zielona herbata (ekstrakt z niej dodano do Silvets), ale dodatkowego “kopa” organizm zyskuje dzięki termogenicznemu działaniu kapsaicyny pochodzącej z papryczek Cayenne i bioperyny pochodzącej z czarnego pieprzu. Kolejnym „wzmacniaczem” metabolizmu jest guarana, która działa równie intensywnie jak kawa, a jest zazwyczaj nieco lepiej tolerowana i, co ważniejsze, ma tzw. przedłużone działanie.

Składniki na rozpad i spalanie tłuszczu

Lipolizę, czyli rozpad, a następnie spalanie komórek tłuszczowych intensywnie stymulują składniki zawarte w zielonej herbacie, guaranie, papryczkach Cayenne (kapsaicyna) i pieprzu (bioperyna). Tak więc tym, czego naprawdę można spodziewać się po Silvets, jest silna stymulacja procesów polegających na pozbywaniu się tłuszczu. Jeśli oprócz suplementu będziesz też spacerować lub jakoś inaczej ćwiczyć (niekoniecznie intensywnie), masz duże szanse na to, że zgubisz sporo kilogramów i to w stosunkowo krótkim czasie.

Składniki poprawiające trawienie

Czasem niemożność schudnięcia wynika ze słabego trawienia – i tu też Silvets przyjdzie z pomocą, bo zawiera składniki, które wspomagają pracę narządów wydzielających enzymy trawienne (w tym wątroby i trzustki).

Kiedy warto stosować Silvets?

Zawsze wtedy, gdy chcesz ułatwić sobie odchudzanie. Tak naprawdę na suplementacji mogą skorzystać wszyscy odchudzający się, nie tylko osoby, które mają z tym problemy. Jak już wspomniałam Silvets może skrócić czas odchudzania o 1/4 a nawet (w niektórych przypadkach) o połowę – taki efekt wart jest uwagi, bo odchudzanie samo w sobie, nawet gdy już się do niego przyzwyczaimy, nie może być sposobem na życie :-).

Na suplementacji na pewno skorzystają osoby, które mają swego rodzaju oporność na odchudzanie. Bo tabletki przyspieszają metabolizm i zmniejszają apetyt. A tymczasem wolna przemiana materii i nadmierne łaknienie to dwa czynniki, które najbardziej utrudniają utratę wagi.

Czy warto? Czyli opinie nt. tego produktu

Moim zdaniem tak. Rozmawiałam też z kilkoma znajomymi i ich opinie są zgodne z moją – Silvets to bardzo dobre tabletki na odchudzanie. Dlatego jeśli chcesz wspomóc się jagodami Acai, to jagody ukryte w Silvets na pewno spełnią twoje oczekiwania.

Silvets możesz kupić najtaniej u producenta >>> na stronie Silvets.pl (klik)

Na stronie Silvets.pl – Oferta Specjalna możesz je zamówić o 20% taniej (klik)

 

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

6 myśli na temat “Silvets z Acai berry – opinie, cena oraz efekty

 • 27 kwietnia 2016 o 12:21
  Permalink

  jakieś dwa lata temu brałam acai berry 900 czy jakoś tak i trochę mi pomogło w zapanowaniu nad apetytem, właśnie postanowiłam znowu schudnąć (9 kilo do zrzucenia) zastanawiam się nad Silvets i mam pytanie _ czy to rzeczywiście duża różnica branie samych acai i acai z dodatkami

  Odpowiedz
  • 27 kwietnia 2016 o 19:07
   Permalink

   Jest różnica i to spora, same Acai wspomagają co prawda odchudzanie, ale słabo, ale już dodatek takiej kapsaicyny czy bioperyny sprawia, że suplement dostaje “kopa”, autentycznie poziom energii a i poziom metabolizmu jest dużo większy, wiem bo testowałam i same Acai i te z dodatkami, z dodatkami są dużo skuteczniejsze

   Odpowiedz
 • 5 stycznia 2016 o 14:45
  Permalink

  kiedyś używałam samych jagód acai a potem silvets – silvets to spalacz a jagody…. coz suplement jak to suplement srednio polecam chyba ze komus brakuje antyoksydantów, a silvets jak najbardziej może okazać się strzałem w dziesiatke

  Odpowiedz
  • 5 stycznia 2016 o 15:06
   Permalink

   to prawda, same jagody niewiele są w stanie zdziałać na odchudzanie, ale jeśli dodamy do nich spalacze typu kapsaicyna czy bioperyna od razu metabolizm rusza z kopyta. Z moich doświadczeń wynika, że jeśli chodzi o odchudzanie rzeczywiście najlepsze są złożone suplementy, bo nawet jeśli jeden składnik nie zadziała to zadziała inny, dlatego uwielbiam Garcinia Cambogia Actives daje kopa i nastrój, Silvets też jest co prawda ok, ale w sezonie jesienno = zimowym >>> GCA nie ma sobie równych w poprawie energii, nastroju i spalania

   Odpowiedz
 • 5 stycznia 2016 o 13:49
  Permalink

  Cześć!
  Powiem szczerze, że jakiś czas temu zakupiłam Akai, w sumie w tym czasie sporo też ćwiczyłam i nie objadałam się słodyczami, dlatego też udało mi się zrzucić 4 kg 🙂
  Teraz testuję GreenActiv… póki co zażywam go 2 tygodnie i schudłam już 2 kg 🙂 To chyba nieźle.
  Dodam jednak, że prowadzę od ok 2 miesięcy dość aktywny tryb życia więc to też na pewno miało wpływ na utratę wagi.
  Pozdrawiam
  Gosia

  Odpowiedz
  • 5 stycznia 2016 o 15:02
   Permalink

   Cześć Gosiu, pewnie że nieźle, najfajniejsze w suplementach jest to, że człowiek zyskuje dobrą dodatkową motywację, co przekłada się na efekty 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

86 − = seventy seven