acai berry opinie
Silvets z Acai berry – opinie i czy warto?
4.3 (86.67%) 18 votes

Acai berry należą do najpopularniejszych super owoców. Silvets – tabletki, których recepturę stworzono na ich bazie, mają cały potencjał tych jagód. Choć opinie na temat acai berry nie zawsze potwierdzają ich odchudzające działanie, to jednak warto wiedzieć, że jagody Acai mogą się jednak przydać w odchudzaniu.

Ważne: Ich skuteczność zależy od konfiguracji kupionych tabletek, czyli przede wszystkim od tego, z jakimi składnikami je połączono.

Moim zdaniem same acai berry zadziałają na tym polu niezbyt spektakularnie, ale Silvets jako kompozycja ma duży potencjał odchudzający. Już wyjaśniam dlaczego.

Acai berry – opinie o odchudzaniu z tymi jagodami

W różnych fachowych i mniej fachowych publikacjach, a przede wszystkim na forach internetowych, możesz spotkać się ze skrajnie różnymi opiniami. Jedni wychwalają jagody Acai, inni twierdzą, że wszystkie przypisywane im właściwości to wymysł, a kto chce schudnąć musi stosować dietę MŻ, bo innej drogi do szczupłej sylwetki nie ma.

Patrząc na takie publikacje i te skrajne wypowiedzi stwierdzam jedno:

Acai berry to jagody, które z jednej strony są równie mocno przereklamowane przez wielbicieli, jak i niedoceniane przez ich przeciwników.

Moim zdaniem na pewno można uznać je za:

  • jagody o bardzo dobrych właściwościach odżywczych,
  • jagody o nietypowym jak na owoce składzie, bo zawierają dużo minerałów (wapń), zdrowych kwasów tłuszczowych i aminokwasów,
  • owoce o bardzo wysokim indeksie ORAC, czyli doskonałych właściwościach przeciwutleniających (i co do tego nie ma żadnych wątpliwości),
  • owoce, które mogą usprawniać procesy fizjologiczne, z metabolizmem włącznie.

Jednak Acai berry nie są ani spalaczami tłuszczu, ani termogenikami. Nie stymulują lipolizy i same w sobie dość słabo wpływają na procesy związane z odchudzaniem, choć oczywiście mogą pomóc. Jakkolwiek opinie na ich temat (przynajmniej niektóre) zdają się autorytarnie podkreślać ich walory odchudzające, nie byłabym tak hurra optymistycznie nastawiona, ale…

No właśnie, jest jedno ale. Tym ale są ewentualne dodatki do jagody, które można spotkać w niektórych suplementach. Na przykładzie Silvets widać, że ich wzbogacanie składu o dodatkowe składniki jest nie tylko uzasadnione. Przynosi bardzo satysfakcjonujące efekty i rzeczywiście okazuje się super pomocą dla odchudzających się osób. Szczególnie dla wszystkich tych, dla których odchudzanie jest procesem mozolnym, katorgą wręcz i udręką. Tu Acai berry, a raczej → Silvets rzeczywiście może pomóc.

Składniki wzmacniające działanie Acai

Te dodatki nie tyle wzmacniają działanie Acai, ile nadają tabletkom bardzo szerokie spektrum RÓŻNORODNEGO działania, dzięki czemu suplement może pomóc osobom, borykającym się z bardzo różnymi problemami.

Składniki na nadmierny apetyt

Na tym polu działa Acai i zielona herbata, które przede wszystkim dobrze wpływają na reakcje organizmu na insulinę i metabolizm węglowodanów, może nieco słabiej niż zielona kawa, ale jednak wywierają pewne działanie i jest to działanie udowodnione – potwierdzone badaniami.

Składniki na szybszy metabolizm

Jagody Acai poprawiają nawet metabolizm spoczynkowy, podobnie działa zielona herbata (ekstrakt z niej dodano do Silvets), ale dodatkowego “kopa” organizm zyskuje dzięki termogenicznemu działaniu kapsaicyny pochodzącej z papryczek Cayenne i bioperyny pochodzącej z czarnego pieprzu. Kolejnym „wzmacniaczem” metabolizmu jest guarana, która działa równie intensywnie jak kawa, a jest zazwyczaj nieco lepiej tolerowana i, co ważniejsze, ma tzw. przedłużone działanie.

Składniki na rozpad i spalanie tłuszczu

Lipolizę, czyli rozpad, a następnie spalanie komórek tłuszczowych intensywnie stymulują składniki zawarte w zielonej herbacie, guaranie, papryczkach Cayenne (kapsaicyna) i pieprzu (bioperyna). Tak więc tym, czego naprawdę można spodziewać się po Silvets, jest silna stymulacja procesów polegających na pozbywaniu się tłuszczu. Jeśli oprócz suplementu będziesz też spacerować lub jakoś inaczej ćwiczyć (niekoniecznie intensywnie), masz duże szanse na to, że zgubisz sporo kilogramów i to w stosunkowo krótkim czasie.

Składniki poprawiające trawienie

Czasem niemożność schudnięcia wynika ze słabego trawienia – i tu też Silvets przyjdzie z pomocą, bo zawiera składniki, które wspomagają pracę narządów wydzielających enzymy trawienne (w tym wątroby i trzustki).

Czy warto?

Moim zdaniem tak. Jeśli chcesz wspomóc się jagodami Acai, to jagody ukryte w Silvets na pewno spełnią twoje oczekiwania.

W tej chwili możesz zamówić Silvets w super promocji -50%, promocja trwa do 18 stycznia.

TAK TANIO JUŻ DAWNO NIGDZIE NIE BYŁO. 

Tu jest link do promocyjnej strony – kliknij

PS. Niebawem opiszę dokładniej działanie suplementu (na podstawie własnych obserwacji). I będzie też konkurs. Zapraszam więc do regularnego odwiedzania bloga.

Jak działa garcynia kambodżańska i kiedy warto po nią sięgnąć + konkurs
Czy świąteczne obżarstwo grozi nadwagą?

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

6 komentarzy

Zostaw komentarz

FEEDBACK

59 + = sixty four