Przegląd tabletek z zieloną kawą

Przegląd tabletek z zieloną kawą
Rate this post

zielona kawa

Zielona kawa już od dłuższego czasu robi furorę wśród osób odchudzających się. Wzrost zainteresowania jej właściwościami odchudzającymi sprawia, że na rynku pojawiają się coraz to nowe preparaty bazujące na niepalonych ziarnach kawy. Niestety nie wszystkie charakteryzują się jednakową skutecznością, a o efektach działania wcale nie świadczy cena. Okazuje się, że te najlepsze preparaty wcale nie muszą kosztować kroci (sama się o tym kiedyś przekonałam). Dlatego postanowiłam przygotować taki mini przegląd tabletek z zieloną kawą, żeby niejako ułatwić dokonanie wyboru.

Uwaga, kolejność będzie zupełnie przypadkowa.

1. Green Coffee Extract

Są to chyba najsilniejsze tabletki z zieloną kawą. Ich zawartość odpowiada aż 5000 mg czystego ekstraktu z niepalonych ziaren, co oznacza naprawdę świetne efekty odchudzania. Ponadto preparat będzie wspierał kondycję zdrowotną, zmniejszając ryzyko zachorowania na nowotwory, miażdżycę, cukrzycę, itp.

green-coffee-extract

Warto podkreślić, że Green Coffee Extract nie zawiera żadnych dodatkowych substancji ani „zapychaczy”. Są to więc tabletki zielona kawa bezpieczne i naturalne. Prawdopodobnie dlatego są bestsellerem ostatnich czasów.

Ich zaletą jest także bardzo przystępna cena. Miesięczna kuracja kosztuje ok. 86 zł (klik), a czasami pojawiają się atrakcyjne promocje. Zaś tutaj można kupić zestaw kuracji 3-miesięcznej, oszczędzając 10%.

Green Coffee Extract to tabletki z zieloną kawą, które pochodzą od sprawdzonego producenta. HealthSpark swoje produkty sprzedaje z powodzeniem już od kilku lat. Wszystkie powstają w oparciu o standardy GMP, co oznacza najwyższą jakość.

Recenzję tego produktu znajdziecie w jednym z wcześniejszych wpisów (stosowałam go, ale jeszcze w poprzedniej wersji) -> czytajcie.

2. Slimgreen

To tabletki, które bazują na połączeniu właściwości zielonej kawy, chromu oraz wyciągu z fasoli. W ten sposób mają przyczynić się do walki z nadmiarem kilogramów.

Slimgreen Trio

Jeśli chodzi o zawartość ekstraktu typu zielona kawa tabletki te nie mogą poszczycić się dużą dawką. To zaledwie 250 mg odchudzających zielonych ziaren, więc niewiele. Spektakularnych efektów nie ma się więc co spodziewać. Należy jednak mieć nadzieję, że miesięczna kuracja pozwoli na redukcję tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie nadmiernego apetytu.

Slimgreen, poza aktywnymi składnikami odchudzającymi, zawiera także mnóstwo dodatkowych substancji – przeciwzbrylające, wypełniające, barwniki.

Zaletą jest natomiast niska cena – miesięczne odchudzanie to wydatek zaledwie 30-35 złotych. Całkiem przystępnie, ale coś za coś (w sensie niewielkiej zawartości zielonej kawy).

Tutaj lista miejsc, gdzie można kupić Slimgreen.

3. Green Coffee Bean Max

To kolejne tabletki z zieloną kawą, które rekomendowane są jako silny środek na odchudzanie. Zawierają jednak 400 mg czystego ekstraktu, w tym 50% kwasu chlorogenowego. Zgodnie z obietnicami producenta, można pozbyć się 4 kg w ciągu 4-tygodniowej kuracji.

green-coffee-bean-max

Green Coffee Bean Max bazuje wyłącznie na czystym ekstrakcie z zielonej kawy. Nie zawiera żadnych substancji przeciwzbrylających oraz innych „wypełniaczy”, a jedynie żelatynę (składa się z niej otoczka). Bazuje więc wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki temu tabletki z zielonej kawy są w 100% bezpieczne.

Jedyne co może odstraszać od tego preparatu, to cena. Miesięczna kuracja to wydatek rzędu ok. 180 zł (bazuję na tym cenniku). Biorąc pod uwagę, że silniejsze tabletki mogę mieć w niższej cenie, raczej nie będzie to korzystny zakup.

Czy tabletki z zieloną kawą w ogóle działają?

Chciałoby się powiedzieć, że „zależy na kogo”. W moim przypadku sprawdziły się świetnie, ponieważ faktycznie przyspieszyły redukcję tkanki tłuszczowej oraz ograniczyły apetyt. Ale pewnie wszystko zależy od indywidualnych uwarunkowań organizmu. Na efekty wpływa też sposób odżywiania i praktykowanie aktywnego stylu życia.

Zainteresowanych skutecznością zielonej kawy odsyłam do ciekawego artykułu (klik) o efektach stosowania niepalonych ziaren w kuracji odchudzającej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fifty seven − fifty one =