Przegląd składników – zielona herbata

Przegląd składników – zielona herbata
Rate this post

Zielona herbata na odchudzanie

Zielona herbata znana jest od wieków jako środek poprawiający kondycję zdrowotną. Dzięki zawartości przeciwutleniaczy chroni organizm przez szybszym starzeniem się. Ale posiada także cenną właściwość, która ucieszy wszystkie osoby zmagające się z nadmiarem kilogramów. Ekstrakt z zielonej herbaty może działać odchudzająco, przyspieszając redukcję masy ciała.

Moc zielonej herbaty

Zielona herbata jest cennym źródłem antyoksydantów z grupy katechin. Dzięki temu przeciwdziała szkodliwości wolnych rodników, opóźniając procesy starzenia. Jednocześnie zapobiega chorobom nowotworowym oraz łagodzą stany zapalne stawów.

Zielona herbata wpływa również korzystnie na cholesterol. Obniża poziom frakcji LDL, zapobiegając chorobom serca, udarowi mózgu oraz innym schorzeniom układu sercowo-naczyniowego. Blokując działanie enzymu odpowiadającego za wzrost ciśnienia, świetnie sprawdza się u osób z nadciśnieniem.

Wpływ na odchudzanie

Odchudzające właściwości zielonej herbaty z pewnością interesują Was najbardziej. Tym bardziej, że badania naukowe wskazują, iż wypijanie nawet 5 filiżanek zielonej kawy dziennie może spowodować redukcję masy ciała.

Za odchudzające właściwości zielonej herbaty odpowiada przede wszystkim galusan epigallokatechiny (EGCG). Jest to substancja, która przyspiesza spalanie kalorii, doprowadzając do deficytu energetycznego. Warto wiedzieć, że ekstrakt z zielonej herbaty należy do grupy silnych termogeników. Zwiększając produkcję energii cieplnej, zmusza organizm do wykorzystania zapasów energetycznych zgromadzonych w tkance tłuszczowej, niezbędnych do produkcji energii użytkowej. W ten sposób dochodzi do redukcji nadmiaru kilogramów.

Zielona herbata wykazuje również silne działanie oczyszczające. Ułatwia pozbywanie się substancji toksycznych z organizmu, usprawniając tym samym proces odchudzania.

Ponadto ekstrakt z zielonej herbaty kontroluje poziom cukru we krwi. Warto pamiętać, że zbyt duża ilość glukozy zawsze będzie odkładać się w postaci tłuszczu, a poza tym – nagły spadek poziomu cukru to nagłe uczucie głodu, co skutkuje podjadaniu między posiłkami.

 Slimette – odchudzająca moc zielonej herbaty zamknięta w kapsułkach

Herbata zielona ma dość specyficzny smak, dlatego nie każdemu przypadnie do gustu. Jednak nie jest to powód, by rezygnować z jej odchudzających właściwości. Wystarczy bowiem wspomóc się suplementami, zawierającymi ekstrakt z zielonej herbaty.

slimette 1Slimette to pogromca zbędnych kilogramów w kapsułkach wygodnych do połknięcia. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty (aż 95% odchudzających polifenoli) oraz dodatkowe aktywne składniki, przyspieszające odchudzanie. Dzięki temu działa wielokierunkowo, gwarantując świetne rezultaty. Redukuje tkankę tłuszczową oraz ogranicza łaknienie, pozwalając na zdrową i bezpieczną walkę z nadmiarem kilogramów.

Poznaj właściwości zielonej herbaty, dzięki Slimette.

Ja stosowałam i jestem bardzo zadowolona. Za sprawą połączenia właściwości zielonej herbaty, jagód Acai, L-karnityny oraz pozostałych składników, możesz osiągnąć szczupłą sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 62 = sixty four