Przegląd blogów o odchudzaniu

Przegląd blogów o odchudzaniu
Rate this post

przemiana materii

Szukając w internecie informacji na temat odchudzania można natknąć się na różne blogi. Jest ich naprawdę sporo. A każdy opisujący odchudzanie blog stara się przekazywać czytelnikom ciekawą wiedzę i doświadczenia.  Dlatego część z nich prowadzonych jest na zasadzie dzienników, a niektóre zawierają praktyczne porady związane z redukcją masy ciała. Poniżej prezentuję kilka wybranych – być może znajdziecie taki blog, który Was zainteresuje.

  • http://imslim.blog.pl/

Na tym blogu o odchudzaniu można znaleźć ciekawe zapisy na temat słodkich napojów. O tym, że są one niezdrowe z pewnością każdy wie. Ale mówi się o „rozpuszczaniu zębów” , dlatego warto z nich zrezygnować.

Co więcej –  jest sporo informacji na temat tego w jaki sposób przestać zajadać się batonikami, cukierkami i innymi słodkościami (bardzo praktyczka wskazówka dla wszystkich łasuchów). Po pierwsze warto omijać szerokim łukiem wszelkiego rodzaju kawiarnie czy cukiernie, dodatkowo trzeba zagospodarować sobie czas, tak by nie myśleć o jedzeniu słodyczy. A jeśli już jest ochota na coś do zjedzenia, to warto sięgnąć po niskokaloryczne przekaski.

Ten opisujący odchudzanie blog zawiera również informacje dotyczące tego z jakich powodów się tyje i z jakich chudnie.

  • http://odchudzanieblog.pl/

Z kolei ten blog zawiera liczne informacje na temat ćwiczeń, które przyczynią się do szybkiego i skutecznego pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha, ud i innych partii ciała. Dodatkowo można przeczytać na temat tego, w jaki sposób można przyspieszyć metabolizm. Można do tego wykorzystać m.in. odpowiednie produkty żywnościowe, przyprawy, jak i suplementy diety.

Ale to nie wszystko. Blog ten odpowiada na pytanie jak schudnąć 10 kilogramów. Są tam zamieszczone bardzo szczegółowe informacje, dlatego zainteresowani powinni tam zajrzeć.

http://spalamykilogramy.blogspot.com/

Tutaj można przeczytać między innymi o tym, czym jest otyłość brzuszna i jak się jej pozbyć. Dodatkowo są tam zamieszczone informacje na tematy kulinarne (np. jak przyrządzić naleśniki, czy jaki olej wybrać do smażenia). Oczywiście to nie wszystko, ponieważ są tam cenne wskazówki odnośnie jazdy na rowerze i jej roli przy odchudzaniu.

  • http://blog-o-odchudzaniu.blogspot.com/

Jeśli kogoś interesuje dieta ryżowa to w tym blogu można znaleźć opis tej diety i zasady jej działania. Dodatkowo można zapoznać się z informacjami na temat wpływu ziół na odchudzanie. Okazuje się, że takie ziołowe kuracje pomagają, aczkolwiek bez aktywności sportowej się nie obejdzie. Ale to ni wszystko, co można przeczytać na tym blogu. Zainteresowanych odsyłam na stronę pod podanym wyżej adresem.

  • http://www.odchudzamsie.pl/

Ten blog ma szereg zapisków na temat lekkostrawnej diety. Jak należy komponować posiłki, jak gotować? Wszystko to można znaleźć na tym właśnie blogu. Co więcej – można odnaleźć informacje na temat dietetycznych napojów mlecznych typu light. Jak się okazuje – nie są one takie zdrowe i dietetyczne, jak się wszystkim wydaje. Oprócz tego można przeczytać o tym, która pora dnia jest najlepsza na rozpoczęcie aktywności sportowej.

A może Wy znacie jakieś godne polecenia blogi o odchudzaniu? Może takie, które są pamiętnikiem kuracji odchudzającej zakończonej sukcesem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

57 − = fifty two