Porównanie produktów Linea 20+, 30, 40 – składniki, cena, opinie

Porównanie produktów Linea 20+, 30, 40 – składniki, cena, opinie
4 (80%) 2 votes

linea20

W porównaniu z innymi tabletkami cena wszystkich produktów Linea jest zaskakująco niska. Czy to możliwe, żeby tak tanie suplementy pomagały w odchudzaniu?

I tak i nie, zaraz powiem ci, o co chodzi, ale to jeszcze za moment. Na początek porównam wszystkie preparaty z linii dla -dziestolatek.

Krótko o Linea 20+

Stworzony dla najmłodszej grupy odchudzających się kobiet. I to całkiem sprytnie, bo kładzie nacisk na MAKSYMALIZACJĘ EFEKTÓW osiąganych dzięki diecie i aktywności. Dwudziestolatki są z reguły dość aktywne, a jedynym ich problemem bywają zachcianki. Dlatego Linea 20+ koncentruje się na zmniejszeniu apetytu i przyspieszeniu spalania przez nieznaczną stymulację metabolizmu i działanie ukierunkowane na rozpad komórek tłuszczowych.

Krótko o Linea 30+

Tu jest już nieco inaczej. Trzydziestolatki bardzo często miewają już problemy np. z zalegającymi w organizmie toksynami, z rozchwianą gospodarką wodną i lekko spowolnionym metabolizmem. Do głosu dochodzą też niezdrowe przyzwyczajenia żywieniowe.

Linega 30+ ma jeden genialny składnik ułatwiający detoksykację (jest nim chlorella), dodatkowo dodano tu algi blokujące wchłanianie tłuszczu z pokarmów i wyciąg z pestek winogron poprawiający spalanie. Ważnym składnikiem uzupełniającym jest liść pokrzywy, który działa moczopędnie i ułatwia usunięcie z organizmu nadmiaru wody.

Krótko o Linea 40+

Linea 40+ pomaga wyregulować rozchwiane procesy hormonalne np. zaburzenia w gospodarce cukrami, które w średnim wieku ujawniają się bardzo często i uniemożliwiają wręcz odchudzanie. Dodatkowo ma jeden dość silny składnik będący spalaczem tłuszczu (porównywalny z kapsaicyną), jest nim synefryna z gorzkiej pomarańczy, która należy do silnych roślinnych spalaczy. Ważnym dodatkiem jest też wyciąg z ostryżu wspomagający pracę wątroby, która około 40-tki może już poważnie dawać się we znaki. Do tego yerba mate i zielona herbata, które na dobrą sprawę (tak wynika z części badań) powinny być obowiązkowymi napojami dla kobiet po 40-tce.

Mega bezpieczeństwo

Linea jest mega bezpiecznym suplementem. Co prawda tu i ówdzie na forum zdarzało mi się znaleźć wypowiedzi dziewczyn, które twierdziły, że albo powodowała u nich zaparcia, albo problemy z żołądkiem, albo bóle głowy – ale akurat te zjawiska bardzo często towarzyszą odchudzaniu jako takiemu, opinii tych jest zbyt mało by można było faktycznie zwalić te objawy na karb działania preparatu.

Skuteczność tej linii produktów

Fajerwerków na pewno nie ma się co spodziewać. Skład jest mało urozmaicony, a składników aktywnych stosunkowo niewiele np. w porównaniu z tym suplementempolecam porównanie składów, ale w odchudzaniu pomaga. Co zresztą widać po opiniach, które przytaczam poniżej.

Linea 20, 30, 40 – cena

Cena tych produktów jest naprawdę niewielka. Rzut okiem w Ceneo, za 60 tabletek (miesiąc), płacimy:

  • Linea 20+ – cena ok. 17 zł,
  • Linea 30+ – cena ok. 18 zł,
  • Linea 40+ – cena ok. 18 zł.

Produkt, który podałam jako przykład (akapit wyżej) kosztuje ok. 83zł za tę samą ilość kapsułek i miesiąc kuracji tyle, że w niego upakowano dodatkowe składniki (kapsaicyna, orzechy cola, cynk, guarana).

Opinie o Linea 20+, 30+, 40+

Bez rozpisywania się wrzucam kilka screenów z różnych for internetowych, w wyłowionych przeze mnie merytorycznych, rzeczowych wypowiedziach na temat (bo tych niezwiązanych z tematem jest w wątkach multum) przewijają się te same wrażenia, uwagi i spostrzeżenia.

Oto kilka najbardziej reprezentacyjnych opinii:

linea opinie 2 linea opinie 3 linea opinie 4 linea opinie 5 linea opinie1

 

Pytanie czy warto?

Jeśli nie potrzebujesz pomocy – daj spokój, wielu osobom udaje się schudnąć bez suplementów. Ale jeżeli pomoc jest ci potrzebna to pewnie że tak – jeśli chcesz lekkiego kopa postaw na Lineę, jeśli potrzebujesz mocnego uderzenia wybierz raczej Garcynię Complex, czyli <TĘ – klik>.

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twenty three − seventeen =