Po czym rozpoznać skuteczne tabletki na odchudzanie?
Rate this post

tabletki na odchudzanie

Stosowanie tabletek odchudzających cały czas budzi wiele kontrowersji. Ich przeciwnicy są zdania, że nie ma sensu ich stosować, bo i tak nie działają, więc ich zakup to tylko marnowanie pieniędzy. Opinie takie padają z ust osób, które nigdy w życiu nie miały do czynienia z żadnymi suplementami, a swoje zdanie opierają na hipotetycznych teoriach i automatycznym negowaniu czegoś, co nie jest odżywianiem i ćwiczeniami. Owszem, nie wszystkie tabletki na odchudzanie działają, ale w bardzo prosty sposób można je odróżnić. Wystarczy tylko poznać ich skład i ocenić, czy właściwości aktywnych substancji faktycznie mogą wspomóc proces odchudzania.

Skuteczne tabletki na odchudzanie – supresanty czy spalacze?

Osoby zainteresowane tematem skutecznych preparatów wspierających walkę z nadmiarem kilogramów z pewnością spotkały się zarówno z supresantami apetytu, jak i spalaczami tłuszczu. Tak naprawdę warto sięgnąć po oba typy specyfików, ponieważ w kontekście odchudzania ważne jest zarówno tłumienie nadmiernego uczucia głodu, jak i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Zawsze można sięgnąć też po skuteczne tabletki na odchudzanie, które niejako stanowią połączenie obu właściwości.

Przeanalizuj skład

Nie będzie to żadne odkrycie, jeśli powiem że na skuteczność preparatów (właściwie nie tylko odchudzających) wpływa odpowiedni skład. Obecność konkretnych substancji, które wzajemnie potęgują swoje działanie to podstawa. Ważna jest także ich dawka, która sprawia, że właściwości odchudzające zostają aktywowane. Bardzo często bywa tak, że dany środek faktycznie zawiera substancję o udowodnionym działaniu, ale jej dawka jest tak mała, że właściwie nie wpływa na poprawę efektów walki z nadmiarem kilogramów.

Poniżej prezentuję krótką listę najważniejszych składników, które znajdują się w tabletkach odchudzających – moim zdaniem skutecznych.

  • Irvingia Gabonensis – to silny przeciwutleniacz, dzięki któremu następuje szybsze spalanie tłuszczu.  Harmonizowanie leptyny  (która odpowiada za zarządzanie zasobami energetycznymi) dość skutecznie wspomaga uzyskiwanie właściwej sylwetki, poprzez spalanie tkanki tłuszczowej zarówno z bioder i brzucha. W dużym skrócie – chodzi o ograniczenie wchłaniania węglowodanów, przez co organizm jest zmuszony do czerpania energii z zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Składnik ten jest podstawą TEGO preparatu.
  • Guarana – wykazuje właściwości energizujące. Dodaje energii, którą można spożytkować w trakcie aktywności fizycznej. Zmniejsza także zmęczenie i bolesność mięśni, dzięki czemu można nieco dłużej trenować i… chudnąć.
  • Zielona herbata – działa oczyszczająco, a przecież detoksykacja stanowi ważny element odchudzania. Ponadto należy do grupy silnych termogeników, przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej. Ekstrakt z zielonej herbaty znajdziesz w TYM preparacie i jeszcze TYM.
  • Ekstrakt z Cayenne – wspomaga przyspieszanie metabolizmu, dzięki czemu jest możliwa właściwa kontrola wagi. Tak jak zielona herbata, wspiera proces termogenezy, dzięki czemu spalanie tłuszczu zachodzi znacznie szybciej. Tłumi także apetyt. Składnik ten stanowi jeden z ważnych elementów Slimette.
  • L-Karnityna – działa na przemianę materii, potęgując spalanie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Oprócz tego działa antykataboliczne, co przekłada się na większe możliwości treningowe. I ta substancja zawarta jest w Slimette.
  • Zielona kawa – stanowi bogactwo kwasu chlorogenowego, który może okazać się nieoceniony jeśli chodzi o spalanie tkanki tłuszczowej. Zmniejsza wchłanianie węglowodanów, blokując źródło energii. W ten sposób organizm korzystać z zapasów energetycznych zgromadzonych w tkance tłuszczowej. Poza tym kwas chlorogenowy kontroluje poziom cukru we krwi, co po części zapobiega gwałtownemu napadowi głodu. Green Coffee Extract to tabletki, które zawierają bardzo wysoką dawkę zielonej kawy – przez co są jednymi z najbardziej skutecznych.
  • Hoodia Gordonii – to już legenda, jeśli chodzi o substancje wspierające odchudzanie. To chyba jeden z najsilniejszych składników, które hamują nadmierny apetyt. Tę afrykańską roślinkę znajdziesz tutaj.

A Wy jakie składniki dodalibyście do listy substancji decydujących o tym, że specyfiki określane są jako skuteczne tabletki na odchudzanie?

Skuteczna dieta na odchudzanie - kryteria wyboru
4 zdrowe przepisy na odchudzanie

2 komentarze

Zostaw komentarz

FEEDBACK

four + five =