Muscletech Hydroxycut Hardcore i Nano Vapor – wsparcie dla bardzo zaawansowanych

Muscletech Hydroxycut Hardcore i Nano Vapor – wsparcie dla bardzo zaawansowanych
Rate this post

hydroxycut hardcore powder

Co powiecie na rozpoczęcie nowego tygodnia mocnym uderzeniem? Takie gwarantują suplementy firmy Muscletech. Do najpopularniejszych i najprzydatniejszych należą Muscletech Hydroxycut Hardcore i Muscletech Nano Vapor. Obydwa przydadzą się w odchudzaniu, ale jest z nimi pewien problem – to naprawdę środki dla osób zaawansowanych i takich, które potrafią łączyć dietę z treningami.

Całkiem niedawno trafiłam na jakąś dyskusję na ten temat. Dziewczę, bodajże kilkunastoletnie, przeczytało na jakimś forum albo w sklepie opinię na temat jednego z tych suplementów i postanowiło go sobie kupić ze względu na “mega spalanie”. Przyznam, że trochę mnie zatkało, bo te suplementy i owszem są przydatne w odchudzaniu, ale są suplementami dla dużych chłopców – takich, którzy uprawiają sporty siłowe (w tym kulturystykę), potrafią komponować dietę i treningi no i generalnie znają się na rzeczy.
No, ale żeby nie było, że chcę je zdezawuować w waszych oczach (lub coś podobnego) pokrótce o nich opowiem.

Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series – mega spalanie

Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series oceniany jest jako bardzo mocny spalacz. Jak producentowi udało się osiągnąć taki efekt? Postawiono przede wszystkim na pobudzanie produkcji hormonu odpowiedzialnnego za spalanie tłuszczu oraz silną stymulację termogenezy. Suplement podnosi poziom norepinefryny o ponad 90%. I autentycznie wzmaga spalanie tkanki tłuszczowej. Należy przyjmować go w dawkach 2 x dziennie po 2 kapsułki. W ten sposób organizm praktycznie cały czas będzie spalał odłożone zapasy tłuszczu.

Ze względu na bardzo skomplikowany i zaawansowany skład i ogromny wpływ na organizm Muscletech Hydroxycut Hardcore mogą stosować osoby o dobrej kondycji i świetnym zdrowiu, w razie potrzeby pod nadzorem trenera osobistego lub dietetyka.

Muscletech Nano Vapor – kreatyna z dodatkami

Suplement dla dużych chłopców, którzy chcieliby być jeszcze więksi. Na kobiety, nawet intensywnie trendujące, suplement nie zadziała tak, jak na mężczyzn – decydujący jest profil hormonalny i fakt, że np. na kreatynę organizmy kobiet nie reagują tak dobrze, jak organizmy mężczyzn.
Ciekawe jest to, że w Muscletech Nano Vapor pojawia się kilka form kreatyny, dzięki czemu (przynajmniej teoretycznie, bo z praktyką – jak przekonują badania – różnie bywa) efekt wzrostu mięśni ulega intensyfikacji. Oprócz kreatyny Nano Vapor zawiera składniki psychoaktywne, dzięki którym można zwiększyć intensywnosć treningu. Suplement zbiera zróżnicowane oceny – jedni go polecają, inni nie twierdząc, że lepsze efekty osiąga się na normalnych cyklach kreatynowych.

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− seven = three