Linea Detox – w jaki sposób działa, czy pomaga, jakie ma opinie?

Linea Detox – w jaki sposób działa, czy pomaga, jakie ma opinie?
Rate this post

linea detox

Moda na oczyszczanie organizmu nadal trwa. Chętnie sięgamy po różnego rodzaju suplementy – tabletki oraz ziołowe herbatki, których celem jest detoksykacja. Dążenie do usunięcia zbędnych produktów przemiany materii stało się niezwykle popularne z uwagi na fakt, że „czysty” organizm jest w stanie szybciej spalać nadmiar tkanki tłuszczowej. Stąd tak duże zainteresowanie preparatem Linea Detox. Ale czy faktycznie to działa?

Oczyszcza i odchudza

Linea Detox jest właściwie preparatem oczyszczająco-odchudzającym. Sądząc po składzie, pozwala nie tylko na detoksykację, ale również przyspieszenie efektów walki z nadmiarem kilogramów.

Za oczyszczanie organizmu z nadmiaru toksyn ma odpowiadać chlorella. Jest to alga słodkowodna, która działa detoksykacyjnie, pozbywając się nagromadzonych zbędnych produktów przemiany materii. Podobnie zresztą działa wyciąg z liści pokrzywy, który oczyszcza, a jednocześnie przyspiesza tempo przemiany materii.

Do składników zapewniających odchudzanie zaliczyć można:

  • wyciąg z zielonej herbaty – wspomaga pracę wątroby i nerek, potęgując działanie detoksykacyjne; ponadto zawartość EGCG czyni ekstrakt silnym termogenikiem, przyspieszającym proces spalania tkanki tłuszczowej;
  • L-karnityna – to jeden z najbardziej znanych składników tzw. fat-burnerów; substancja ułatwia transport długołańcuchowych cząsteczek kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają spaleniu;
  • chrom – odpowiada za regulowanie poziomu cukru we krwi, zapobiegając jego spadkowi; może tłumić apetyt na słodycze, jeśli jest on spowodowany niedoborem pierwiastka.

Przyznam szczerze, że nie jest to skład, który powalałby na kolana – zarówno w kontekście oczyszczania oraz odchudzania. O ile faktycznie Linea Detox radzi sobie z usuwaniem nadmiaru wody z organizmu, tak – przynajmniej w moim przypadku – nie ma nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu czy przyspieszeniem przemiany materii.

Bardzo możliwe, że niezadowalające rezultaty mogą być spowodowane niewystarczającą ilością składników aktywnych. Porównując zawartość zielonej herbaty – Linea Detox to 200 mg ekstraktu, zaś Slimette – 240 mg, a PAGG Stack to aż 405 mg. Porównując zawartość L-karnityny – Linea Detox to tylko 200 mg, zaś N-Acetyl L-Carnitine aż 1000 mg.

Czy to działa – opinie o linea z forum?

Po własnych doświadczeniach, dość sceptycznie podchodzę do tego produktu. Na forach internetowych część osób wyraża się podobnie, choć i zwolenników nie brakuje.

Pozwoliłam sobie poniżej wkleić wybrane opinie na temat tego produktu.

linea-detox-opinia4 linea-detox-opinia5

linea-detox-opinia1 linea-detox-opinia2 linea-detox-opinia3

Jak widać, opinie są naprawdę bardzo zróżnicowane, chociaż przeważają te negatywne. By jednak mieć pewność, zawsze można zdecydować się na przetestowanie tego suplementu. Do mnie on nie przemawia, ale może w Waszym przypadku okaże się skuteczny.

Więcej informacji na temat samego produktu znajdziecie na stronie: http://mojalinea.pl/lineadetox.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ eighty one = 83