Linea Detox: skutki uboczne i zastosowanie, co mówi o niej ulotka, a co da się wyczytać na forum

Linea Detox: skutki uboczne i zastosowanie, co mówi o niej ulotka, a co da się wyczytać na forum
1 (20%) 1 vote

lineadetox

Dość często trafiałam ostatnio na publikacje poświęcone Linea Detox. W komentarzach bardzo często przewijały się pytania o skutki uboczne tego preparatu. Trochę mnie to zdziwiło, bo sądząc po składzie trudno spodziewać się jakichś sensacji. Moim zdaniem, jeśli chodzi o Linea Detox skutki uboczne są zniwelowane do minimum. O całkowitej eliminacji mowy być nie może, bo jeśli preparat zacznie stosować osoba uczulona na któryś ze składników, albo i nieuczulona, ale używająca Linei niezgodnie z zaleceniami, to może dojść do jakichś niepożądanych reakcji, ale to wszystkie zastrzeżenia.

Linea Detox zawiera tak łagodnie działające substancje, że naprawdę trudno się jej obawiać.

Linea Detox – ulotka, czyli składniki i ich zastosowania + działanie preparatu

Zgodnie z ulotką należy przyjmować 2 razy dziennie po 1 tabletce Linea Detox. Preparat przeznaczony jest do kompleksowej detoksykacji (oczyszczania) organizmu. Pomaga w pozbyciu się złogów toksyn, w redukcji cellulitu, a nawet w odchudzaniu.

Skład preparatu to dość prosta kompozycja chlorelli, wyciągu z liści pokrzywy, zielonej herbaty i L-karnityny. Przy rozsądnym stosowaniu żaden z tych składników nie szkodzi.

Chlorella jest bodaj najefektywniejszym wymiataczem toksyn z organizmu. Działa już na poziomie komórkowym, dokładnie oczyszczając tkanki z zalegających w nich szkodliwych produktów przemiany materii czy szkodliwych substancji, które dotarły do nich wraz z pożywieniem.

Wyciąg z liści pokrzywy od lat jest uznawany za środek oczyszczający krew. On również oczyszcza cały organizm. Poza tym pokrzywa działa moczopędnie, przyspiesza więc wydalanie toksyn na zewnątrz.

Wyciąg z zielonej herbaty działa ochronnie, bo jest silnym przeciwutleniaczem, ale dodatkowo – wspomaga metabolizm dzięki czemu detoksykacja przy pomocy Linea Detox przebiega jeszcze sprawniej, przy okazji przyczyniając się również do zmniejszenia nadwagi.

Nadwagę pomaga też zredukować L-karnityna, która bierze udział w przetwarzaniu tłuszczu na energię.

W zapanowaniu nad apetytem ma pomagać zawarty w Linei chrom.

Linea Detox na forum

Czy forum prawdę Ci powie? I tak i nie, to zależy jakie. Ja w takich sytuacjach z reguły korzystam z Opineo – opinie tam zamieszczane są bodaj najlepsze pod względem merytorycznym, a więc również najprzydatniejsze. Inna sprawa, że prawie nie pojawiają się tam negatywy (więc do końca w rzetelność ocen trudno uwierzyć), ale summa summarum wartość merytoryczna wypowiedzi pozytywnych jest dość zadowalająca, łatwiej je przejrzeć i na tej podstawie wyciągnąć pewne wnioski.

Kobiety stosujące Linea Detox w większości ten preparat polecają. Podkreślają, że faktycznie wspomaga i detoks i odchudzanie. W kilku wypowiedziach znalazłam wzmianki o tym, że środek ten pomógł w redukcji cellulitu.

Oczywiście po Linea Detox cudów spodziewać się nie należy, ale osoby, które mają problem ze schudnięciem, z wolną przemianą materii, cellulitem lub podejrzewają, że ich organizm jest w znacznym stopniu zanieczyszczony i chcą go oczyścić, powinny ten produkt docenić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

79 + = eighty