Linea Detox – skuteczny sposób na odchudzanie?

Linea Detox – skuteczny sposób na odchudzanie?
Rate this post

linea detox

Na rynku suplementów diet pojawiły się nie tylko tabletki mające wspomagać odchudzanie, ale również te preparaty, które pozwalają na oczyszczanie organizmu. Wiadomo, że gromadzące się toksyny uniemożliwiają skuteczną walkę z nadwagą, a nawet odpowiadają za przyrost masy ciała. Stąd popularność tabletek detox, które – ku mojemu zdziwieniu – cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Postanowiłam więc sprawdzić, w czym tkwi fenomen tych specyfików. Być może faktycznie takie środki pomagają schudnąć, a ja do tej pory żyłam w niewiedzy? Wybrałam tabletki Linea Detox – chyba jedne z najbardziej popularnych. Zdecydowałam się na nie z dwóch powodów – atrakcyjna cena oraz zachęcająca reklama (zobaczcie sami).

Co w Linea Detox piszczy?

Producent zaznacza, że są to tabletki wspomagające oczyszczanie, ale przy okazji hamujące apetyt i przyspieszające spalanie tłuszczu. Można zatem spodziewać się sporych efektów.

Zresztą, potwierdzeniem tego jest sam skład. Faktycznie preparat zawiera takie substancje, które mogą wspomóc proces odchudzania.

  • Wyciąg z zielonej herbaty – to już standard, jeśli chodzi o tabletki wspomagające walkę z nadwagą. Zawarte w ekstrakcie substancje pozytywnie wpływają na oczyszczenie organizmu, ponieważ wspomagają pracę wątroby i nerek. Ponadto przyspieszają spalanie tłuszczu.
  • L-karnityna – to kolejny typowy składnik suplementów odchudzających. Jej zadaniem jest transportowanie długołańcuchowych tłuszczów do mitochondriów i przekształcanie ich w wolne kwasy tłuszczowe.
  • Chrom – reguluje poziom cukru we krwi, a jednocześnie zmniejsza apetyt na słodycze.
  • Wyciąg z liści pokrzywy – przez wiele osób uważany jako roślina „oczyszczająca krew”. Przyspiesza przemianę materii, pozwalając pozbyć się zbędnych substancji toksycznych.
  • Chlorella – z tym składnikiem spotkałam się po raz pierwszy. Jest to alga słodkowodna, która ma wspomagać procesy usuwania zbędnych produktów przemiany materii, ułatwiając jednocześnie detoksykację.

Wszystko brzmiało niezwykle obiecująco, lecz…

Oczyszczanie – tak. Odchudzanie – nie

Prawdę mówiąc mam mieszane uczucia co do tego suplementu diety. Nie mogę powiedzieć, że nie działa, ale też nie jestem na 100% zadowolona. Miesięczna kuracja pozwoliła mi na pozbycie się 2 kilogramów (na początku zażywania suplementu), co tłumaczę sobie przede wszystkim utratą wody i w pewnym stopniu oczyszczeniem organizmu. Potem w zasadzie masa ciała pozostała bez zmian. Żeby więc te tabletki dawały jakieś super efekty odchudzające? Niekoniecznie…

Nie mam zielonego pojęcia, jak długo dziewczyny z reklamy zażywały ten preparat, że udało im się osiągnąć takie efekty (nawet 11 kg mniej?!)… A może wcale go nie zażywały?

Linea Detox może i działa. Może działa na nie wszystkich. Na pewno dzięki temu preparatowi nie można pozbyć się całej nadwagi w krótkim czasie. Ale tabletki można wykorzystać jako wstęp do odchudzania. Bo wiadomo, oczyszczanie organizmu to podstawa. Ale ja jednak wolę bardziej naturalne sposoby, czyli cytrusową dietę oczyszczającą.

Jeśli więc  ktoś jest chętny, Lineę Detox może kupić nawet tutaj. Ale cudów odchudzających niech się nie spodziewa.

Jestem ciekawa Waszych doświadczeń z tym preparatem. Tym bardziej, że na wielu forach internetowych nie brakuje pozytywnych opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− two = six