Jaki skład powinien zawierać dobry spalacz tłuszczu?

Jaki skład powinien zawierać dobry spalacz tłuszczu?
Rate this post

odchudzanie1

Takie pytanie zadają sobie osoby, które chcą wspomóc odchudzanie poprzez suplementację. Wiadomo, że to w odpowiednio dobranych składnikach tkwi tajemnica skuteczności konkretnych preparatów. A tych na rynku nie brakuje – co jakiś czas atakowani jesteśmy informacjami o kolejnych superodchudzających środkach spalających tłuszcz bez żadnych wyrzeczeń. W takim gąszczu podobno cudownych specyfików łatwo jest się zagubić. Lecz właściwą ścieżką pozwoli podążać wiedza dotycząca składników, które istotnie mają wpływ na przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej.

Ale do rzeczy… jaki skład powinien posiadać dobry spalacz tłuszczu? Najlepiej taki, w którym aktywne substancje wzajemnie potęgują swoje działanie i jednocześnie się uzupełniają. Takie kompleksowe podejście jest chyba najlepsze, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej. Nie takiej odpowiedzi oczekiwaliście? 😉 W takim razie zerknijcie na listę składników, które świetnie wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej, a o których niektórzy producenci zdają się zapominać (na szczęście tylko niektórzy).

Dobry spalacz tłuszczu to unikalna mieszanka wzajemnie uzupełniających się składników

Suplement przyspieszający redukcję tłuszczu, by był skuteczny powinien posiadać unikalną mieszankę składników, wpływających na odchudzanie.

Jagoda Acai to południowo-amerykański owoc, który posiada bardzo silne działanie antyoksydacyjne. Dodatkowo jest obfity w ważne witaminy i najzdrowsze tłuszcze – Omega. To sprawia, że organizm ma szybszy metabolizm i więcej energii.

Guarana zawiera duże ilości guaraniny, która swym składem chemicznym przypomina znaną wszystkim kofeinę. Ten składnik spalacza tłuszczu może nie bezpośrednio wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, ale działa energizująco. Daje silnego kopa energetycznego, dzięki czemu mamy więcej chęci do działania, nie jesteśmy zmęczeni i – o dziwo -nabieramy ochoty na aktywność fizyczną.

Zielona herbata zmniejsza apetyt, a także pobudza przemianę materii i normalizuje poziom cholesterolu. Najważniejsze są jednak te właściwości, które stymulują proces termogenezy. Zawarty w zielonej herbacie galusan epigallokatechiny powoduje, że organizm dodatkowo czerpie energię na wydzielanie ciepła. To zaś zmusza go do pobierania zapasów zgromadzonych w tkance tłuszczowej do uzupełnienia energii użytkowej.

Papryka Cayenne wspomaga kontrolę wagi ciała, a także przyspiesza metabolizm (podobnie jak jagoda acai i guarana). Jej ostry smak hamuje apetyt, więc pozwala na uporanie się z tym co w odchudzaniu najgorsze i trudne do przezwyciężenia – czyli z napadami głodu. Poza tym papryka Cayenne również działa jak termogenik, zwiększając wydatki energetyczne.

Acetyl L-karnityna- wspomaga spalanie tłuszczu w ten sposób, że ułatwia transport długołańcuchowych cząsteczek kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają spaleniu i przekształceniu na energię. Ponadto substancja ta ma wpływ na przyspieszenie metabolizmu. Oprócz tego dodaje energii i zwiększa tolerancję na wysiłek fizyczny.

Wszystkie wymienione powyżej składniki posiada mój ulubiony suplement diety, który można określić jako spalacz tłuszczu. Świetnie poradził sobie z nadmiarem zbędnych kilogramów i przywrócił mi wiarę w to, że istnieją na tym rynku tabletki odchudzające, które rzeczywiście działają.

Poza tym dobry spalacz tłuszczu może zawierać (zamiennie): wyciąg z gorzkiej pomarańczy (ale uwaga na połączenie z kofeiną czy guaraną), ekstrakt afrykańskiego mango.

Czy sam skład wystarczy, by pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Unikalny skład, który ma spalacz tłuszczu wspomaga odchudzanie i redukcję tkanki tłuszczowej – takiego działania nie można mu odmówić. Natomiast systematyczna aktywność fizyczna oraz zdrowa zbilansowana dieta są również bardzo potrzebne. Wszystko to w połączeniu przyniesie sukces – szczupłą sylwetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twenty nine + = thirty one