Jak schudnąć?

Jak schudnąć?
Rate this post

przemiana materii

Odpowiedź na pytanie dotyczące tego, jak schudnąć zna każdy. Przynajmniej teoretycznie, ponieważ nie wszystkim udało się osiągnąć założony cel. Sprawą oczywistą jest, że istotne znaczenie ma odpowiednia dieta. Jasne jest, że nie obejdzie się bez aktywności fizycznej. No i jeszcze można wspomóc się właściwymi suplementami. 

Dlaczego zatem tak trudno pozbyć się zbędnych kilogramów? Pewnie dlatego, że większość z nas decyduje się na walkę ze zbędnymi kilogramami tylko na jednej płaszczyźnie. Najczęściej są to tabletki odchudzające, które – zdaniem niektórych – pozwolą schudnąć bez żadnego wysiłku. Czasami też niemożność zrzucenia zbędnych kilogramów wynika z tego, że bierzemy się za nieodpowiednie suplementy, stosujemy niewłaściwe ćwiczenia.

Dla wszystkich odchudzających przygotowałam “ściągawkę” przedstawiającą (w duuużym uproszczeniu) sposoby walki z nadwagą. Zdaję sobie sprawę z tego, że kolejny raz prezentuję “oczywiste oczywistości”. Jednakże z jakichś powodów niektórzy z nas zdają się o tym zapominać.

infografika_na odchudzanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

84 − eighty three =