Ispagul, aloes i zioła tybetańskie na odchudzanie

Ispagul, aloes i zioła tybetańskie na odchudzanie
4.3 (86.67%) 3 votes

aloes

Tym razem będzie trochę o ziołach mniej lub bardziej egzotycznych. Warto się nimi zainteresować, bo zioła charakteryzują się niezłą skutecznością, a większość z nich jest tańsza od typowych suplementów wspomagających odchudzanie (choć oczywiście nie jest to regułą, bo np. zioła tybetańskie  są diabelnie drogie).

Przyjrzymy się dziś ispagulowi, aloesowi i ziołom tybetańskim. Zaraz postaram się odpowiedzieć czy i jak te składniki ziołowe wpływają na odchudzanie i czy warte są zainteresowania, jakie niektóre z nich wzbudzają.

Ispagul – odchudzanie przez wypełnianie

Pod dziwnie brzmiącą nazwą “Ispagul” kryją się łupiny babki jajowatej. Ten preparat działa jak błonnik – pęcznieje w przewodzie pokarmowym i zapewnia uczucie sytości. Przede wszystkim jednak poprawia pracę (perystaltykę) jelit i ułatwia wypróżnienia, sprawiając jednocześnie, że wydalany stolec jest prawidłowo uformowany i tym łatwiejszy do wydalenia.

Jeśli nie satysfakcjonuje cię błonnik, spróbuj łupin babki. Pamiętaj jednak, że jeśli masz jakieś poważniejsze problemy jelitowe (np. niedrożność, nadwrażliwość, etc.) Ispagul może wywołać niepożądane sensacje.

 

Aloes – odchudzanie przez przyspieszanie i oczyszczanie

Aloes oddziałuje na organizm na trzy sposoby: przyspiesza metabolizm, przeczyszcza przewód pokarmowy, oczyszcza organizm z toksyn.

Każde z tych działań wspomaga odchudzanie i pomaga przyspieszyć utratę kolejnych nadmiarowych kilogramów.

W tym celu należy pić regularnie sok lub nalewkę z aloesu, ale kuracja nie powinna trwać dłużej niż miesiąc (najlepiej dwa tygodnie).

Poza tym aloes ogólnie wpływa bardzo dobrze na zdrowie, raz na jakiś czas warto zastosować taką kurację.

 

Zioła tybetańskie na odchudzanie i oczyszczanie

O ile Ispagul i aloes są dość dobrze znane i popularne, o tyle zioła tybetańskie owiewa mgiełka tajemniczości. Mieszanka ziół, którą można kupić w internecie ma przebogaty skład, którego rozszyfrowania się nie podjęłąm, zbyt wiele ziół o obco (tybetańsko :-)) brzmiących nazwach. Mieszanka jest droga, ale dystrybutor udziela gwarancji na jej działanie i to gwarancji zrzucenia nawet 25 kg.

Zioła tybetańskie mają przyspieszać przemianę materii i usuwać z organizmu toksyny.

Pytanie czy to działa. Nie wiem. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tymi ziołami.

Jedna myśl na temat “Ispagul, aloes i zioła tybetańskie na odchudzanie

  • 13 września 2014 o 04:14
    Permalink

    Ja stosuje zioła tybetańskie od dwóch miesięcy i schudłam 7,5kg. Dodatkowo bardzo poprawiła mi sie kondycja włosów i paznokcji. nic wiecej na tą chwilę tak autorytatywnie nie moge stwierdzić poza moze tym że czuje się dobrze i jeść mi się tak nie chce jak je piję ….pozdrawiam Marta

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifty six − = fifty four