fast burn extreme
Fast Burn Extreme – sposób na Ektremalnie Szybkie Spalanie Tłuszczu? Moja Opinia
4.5 (90%) 4 votes

Fast Burn Extreme wydaje się jednym z najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu na rynku. To produkt, po który sięga coraz większa liczba osób. Czy rzeczywiście jest tak dobry? Przeanalizowałam skład i przetestowałam jedno opakowanie tabletek (tu kupiłam je taniej na próbę). Dziś postaram się je jak najlepiej zrecenzować.

Zapraszam do zapoznania się z tą recenzją.

Podstawowe informacje o Fast Burn Extreme

Producent twierdzi, że Fast Burn Extreme to nr 1 wśród dostępnych spalaczy tłuszczu (fat burnerów). Ma nie tylko zwiększać spalanie samej tkanki tłuszczowej, ale też zwiększać energię, pomagać w rzeźbieniu sylwetki, poprawiać koncentrację i wydolność treningową. Ma też być na tyle uniwersalny, że suplementacja powinna przynieść korzyści zarówno osobom bardzo aktywnym, jak i osobom o aktywności przeciętnej, czy wręcz kanapowym leniuchom.

Wśród składników znajdziesz same mocne ekstrakty wspomagające spalanie i wymienione wyżej działania (lista składników jest tutaj, nie będę jej teraz powtarzać).

I teraz pytanie, czy rzeczywiście można spodziewać się takiego silnego i uniwersalnego działania?

Szczerze? Uważam, że tak. Ten suplement ma szanse przebić mojego dotychczasowego “odchudzającego” ulubieńca czyli Garcinię Cambogię Actives (pisałam o nim tutaj).

Już wyjaśniam dlaczego.

Super składniki w jednym suplemencie

Zanim zabiorę się za testowanie czy w ogóle stosowanie jakiegokolwiek suplementu, najpierw dokładnie analizuję skład pod kątem sprawdzenia tego, czy dany suplement rzeczywiście ma obiecywany przez producenta potencjał oraz tego, czy nie zawiera jakichś szkodliwych składników.

W przypadku Fast Burn Extreme nie ma się do czego przyczepić. Składniki są naprawdę silne, w teorii powinny działać rewelacyjnie (w praktyce działają – o tym za chwilę), nie ma tu składników szkodliwych.

Zobacz zresztą na etykietę tuż obok.

Każdy z tych składników jakoś wspomaga spalanie. Spośród nich na największą uwagę zasługują moim zdaniem synefryna, piperyna (bioperyna), ketony malinowe, HCA z garcynii kambodżańskiej, zielona kawa. Tu skończę wyliczankę, bo z rozpędu wymienię wszystkie. Summa summarum należałoby, bo każdy jest ważny.

Te składniki nie mają sobie równych. To najsilniejsze spalacze tłuszczu występujące w naturze. Na dodatek całkowicie bezpieczne. W suplemencie występują też w odpowiedniej ilości, co więcej – Fast Burn Extreme zawiera ekstrakty standaryzowane na zawartość najważniejszych aktywnych substancji. To bardzo ważna zaleta.

Spalanie dla każdego

Co ważniejsze Fast Burn Extreme rzeczywiście jest dla każdego. Osobom aktywnym wydajnie pomoże nie tylko w spalaniu tłuszczu, ale i rzeźbieniu sylwetki. Osoby mniej aktywne też go docenią, bo nie tylko wzmocni spalanie tkanki tłuszczowej, ale doda też energii, co powinno skłonić do większej aktywności i wzmocnić efekty dotychczasowych treningów.

Fast Burn Extreme w praktyce

Tyle teoria. A jak wyglądała praktyka? Fast Burn Extreme stosowałam przez miesiąc. Na tyle wystarcza próbne opakowanie (zobacz tutaj). W tym czasie:

  • nie zauważyłam żadnych niepożądanych skutków ubocznych, mimo wrażliwego żołądka Fast Burn Extreme tolerowałam bardzo dobrze, potwierdzam więc wysoki poziom bezpieczeństwa,
  • mój poziom energii wzrósł znacząco, poprawiła się też wydolność i koncentracja, brałam Fast Burn Extreme w czasie gdy zazwyczaj mam zmniejszoną witalność (początek wiosny) i ten suplement bardzo mi na to pomógł, bez ociągania zrobiłam pełne wiosenne porządki,
  • mój zimowy tłuszczyk prawie całkowicie zniknął, gdybym kontynuowała suplementację pozbyłabym się go całkowicie w ciągu kolejnego miesiąca, ale stwierdziłam, że do lata mam jeszcze sporo czasu i pozbędę się tego balastu o własnych siłach.

Reasumując: Fast Burn Extreme działa tak, jak zapowiada producent.

Czy warto go kupić i gdzie?

Moim zdaniem warto. Bo to naprawdę dobry spalacz tłuszczu. A gdzie kupić?

Próbne opakowanie (20% taniej) możesz zamówić na stronie producenta >>> FastBurnExtreme.pl – Oferta Specjalna.

Kilka opakowań od razu na dłużej, w korzystnych pakietach dodam możesz zamówić na >>> FastBurnExtreme.pl.

Jeśli wolisz robić zakupy w większych sklepach to polecam >>> Fast Burn Extreme w Nuvialab.com.

Uwaga: zakupy we wszystkich tych miejscach objęte są gwarancją satysfakcji. Można otrzymać zwrot pieniędzy w razie niezadowolenia z działania tego produktu.

Prebiotyki i probiotyki na odchudzanie - tylko z Probiox Plus
Piperinox - silna piperyna na odchudzanie plus wpływ na organizm i opinie

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

6 komentarzy

Zostaw komentarz

FEEDBACK

− seven = one