Drenafast – odchudzanie przez oczyszczanie

Drenafast – odchudzanie przez oczyszczanie
4 (80%) 1 vote

drenafast

Nasze organizmy codziennie stykają się z toksynami. Spożywamy je wraz z pożywieniem i wodą, oddychamy zanieczyszczonym powietrzem. Część z nich jest neutralizowana przez organizm, część wydalana, sporo pozostaje, kumulując się w komórkach. Skutki zatrucia toksynami to: brak energii, uczucie ciągłego zmęczenia, spadek odporności, bóle głowy, także nadwaga i zaburzenia trawienia (wzdęcia i zaparcia). Dlatego dzisiejszy wpis będzie poświęcony detoksykacji wspomaganej suplementami diety, ze szczególnym zaakcentowaniem Drenafast.

Jak oczyszczać organizm?

Oczyszczanie można przeprowadzić kilkoma sposobami. Są to między innymi głodówki, diety sokowe, specjalne plastry, hydrokolonoterapia (płukanie jelit),specjalne suplementy diety. Detoksykację stosuje się dla lepszego samopoczucia, poprawy stanu zdrowia, odchudzania. Każda dieta odchudzająca dla lepszej skuteczności powinna być poprzedzona oczyszczaniem organizmu z toksyn i złogów.

Drenafast – suplement diety na oczyszczanie z efektem odchudzania

Oczyszczanie poprzez pozbycie się toksyn usprawnia funkcjonowanie całego organizmu. Wątroba, drogi żółciowe, trzustka i układ pokarmowy to organy, od których zależy metabolizm. Oczyszczone ze szkodliwych substancji, przyspieszają przemianę materii, umożliwiając zmniejszanie się tkanki tłuszczowej. Efekt szczuplejszej sylwetki jest możliwy również dzięki usunięciu nadmiaru wody z organizmu.

Drenafast jest suplementem diety, który skutecznie przeprowadza proces oczyszczania. Jest to zestaw naturalnych, roślinnych i organicznych składników, tworzący optymalną mieszankę do walki z toksynami i tkanką tłuszczową.

Działanie poszczególnych składników

Pośród składników preparatu znajdują się zioła, od dawna stosowane w medycynie ludowej i naturalnej, oraz rośliny egzotyczne, sprawdzone w terapiach oczyszczających i odchudzających.

Są to:

  • mniszek lekarski – pospolity chwast, który jest stosowany do leczenia dolegliwości wątroby i dróg żółciowych, oczyszcza te organy ze szkodliwych produktów przemiany materii, działa moczopędnie, przyspiesza trawienie;
  • wyciąg z brzozy – reguluje przemianę materii, przyspiesza metabolizm, usprawnia pracę nerek, co pozwala na zlikwidowanie nadmiaru płynu z tkanek i pozbycie się obrzęków,
  • mącznica lekarska – poprawia pracę nerek, działa moczopędnie;
  • koper włoski – usprawnia pracę jelit, działa wiatropędnie, dzięki czemu likwiduje zaparcia i wzdęcia, pobudza wydzielanie żółci i soku żołądkowego, co przyspiesza trawienie;
  • zielona herbata – popularny wspomagacz odchudzania, przyspiesza przemianę materii i usuwanie szkodliwych substancji;
  • herbata jawajska –skuteczna w usuwaniu szkodliwych toksyn, metali ciężkich itp., usprawnia pracę układu moczowego;
  • jasnota biała, żeń-szeń, męczennica – umożliwiają sprawne trawienie;
  • potas, cynk, mangan – przyspieszają oczyszczanie.

Drenafast – wspomagacz odchudzania?

Drenafast tylko wspomaga odchudzanie, dlatego powinien być stosowany przed wprowadzeniem diety odchudzającej dla oczyszczenia organizmu oraz jako uzupełnienie takiej diety połączonej z ćwiczeniami fizycznymi. Żaden preparat nie zastąpi racjonalnej diety i ruchu. Jednak organizm pozbawiony toksyn działa sprawniej, organy pracują prawidłowo, więc efekty diety są prędzej widoczne. Nie należy jednak liczyć na to, że preparat ten pozwoli pozbyć się nadmiaru kilogramów w krótkim czasie. Do tego potrzebna jest „właściwa” kuracja odchudzająca, bo oczyszczanie jest tylko wstępem. Mimo wszystko zainteresowanych większą porcją informacji odsyłam na stronę producenta -> klik.

Ja jednak proponowałabym postawić na naturalne metody. Detoksykacja jest także możliwa dzięki odpowiedniej diecie.  Oczyszczanie przez spożywanie cytrusów albo dieta kapuściana mogą okazać się zdrowszymi sposobami. Co Wy na to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− one = 1