Drenafast – działanie, cena, opinie z forum

Drenafast – działanie, cena, opinie z forum
Rate this post

drenafastpoziom

Szczerze przyznaję, że nie bardzo wiem co myśleć o produktach Drenafast. W tym poście postaram się uporządkować posiadane informacje. Mam nadzieję, że w czymś wam pomogę, a sobie przy okazji nieco rozjaśnię w głowie :-).

O co chodzi z tym drena fast’em?

Celowo podzieliłam nazwę produktu na dwie składowe, bo zdaje się chodzi o to, że suplementy diety tej marki i żel (tak, oprócz suplementów Drenafast dostępny jest też kosmetyk) mają za zadanie szybko oczyszczać organizm. Drena fast rozumiem jako szybki drenaż tkanek, albo szybszy niż normalnie drenaż, czyli de facto oczyszczanie.

Drenafast skupia się na oczyszczaniu, ale reklamowany jest jako środek odchudzający. Jeśli zaś chodzi o jego skład – to tu sprawa się nieco komplikuje. Moim zdaniem to coś w rodzaju suplementu zwiększającego witalność, optymalizującego procesy życiowe. Fakt – te właśnie cechy mogą zadecydować o tym, że produkt zadziała odchudzająco, ale środkiem odchudzającym sensu stricto Drenafast moim zdaniem raczej nie jest.

Drenafast – skład, działanie, dawkowanie

Dokładnie składu nie opiszę, nie ma sensu powtarzać danych podanych na stronie tego produktu (drenafast), poza tym skład jest na tyle rozbudowany, że mógłby mi z tego wyjść niezły elaborat. Skoncentruję się więc na składnikach moim zdaniem najważniejszych. Są to:

Drenafast (produkt podstawowy)

Tutaj jest aż 12 wyciągów roślinnych, plus minerały. Na uwagę zasługują moim zdaniem ekstrakty z brzozy, ortosyfonu groniastego, chińskiej herbaty i babki zwyczajnej – świetnie oczyszczają organizm i pomagają w wyregulowaniu różnych zaburzeń metabolicznych wynikających np. z drobnych niedomagań narządów wewnętrznych. Pozostałe składniki działają podobnie, choć część skupia się np. na układzie trawiennym. Drenafast faktycznie może wspomagać odchudzanie poprzez wyregulowanie przemian metabolicznych.

Ten produkt jest płynem  – 1 nakrętkę należy rozpuścić w litrze wody i popijać. Coś a’la Aqua Slim :-).

Drenafast gel

Żel ma za zadanie przyspieszyć redukcję cellulitu. Dużo miejsca mu nie poświęcę, bo moim zdaniem jest najmniej udany tzn. ma dość banalny skład, już lepszy jest Oligo.DX.

Drenafast Sport

Wersja Drenafastu dla osób bardzo aktywnych. Ma wspomagać organizm w czasie wysiłku, zwiększać ilość spalanej energii, poprawiać wydolność i regenerację. Tutaj ważnym składnikiem jest imbir (fajne ziółko) i guarana, której poświęcono sporo miejsca w opisie produktu, ale to akurat składnik dość banalny. Płyn w wersji sport należy stosować identycznie jak Drenafast bazowy.

Cena Drenafast’u

Nie jest zachęcająca, bo w zależności od sklepu trzeba zapłacić jakieś 80-120 zł. Z drugiej strony warto mieć na uwadze to, że płyny wystarczają na miesiąc, więc kuracja wcale nie jest droga.

Opinie z forum

Na forach internetowych wygląda to różnie. Opinie rozkładają się mniej więcej po połowie: pozytywne i negatywne, zdarzają się i obojętne. Przychyliłabym się do opinii pozytywnych – ze względu na niesamowity ładunek ziołowy Drenafast może naprawdę sporo wyregulować, ale czy nie lepiej pić herbatki? Nie wiem… 🙂

Gdzie kupować drenafast? W aptekach internetowych i sklepach ze zdrową żywnością np:

  • Drenafast Sport TUTAJ
  • Drenafast Original TUTAJ
  • Możesz też wyszukać DrenaFast w CENEO:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ seventy nine = 84