Czy warto zainwestować w Acai Berry 900 – moje opinie na ten temat

Czy warto zainwestować w Acai Berry 900 – moje opinie na ten temat
5 (100%) 1 vote

 

Jagody AcaiSmaczne jagody Acai od wieków stanowiły pożywienie i lek na wiele dolegliwości tubylców zamieszkujących Amerykę Południową. Obecnie w postaci soków i innych przetworów trafiły na rynki europejskich krajów. Preparaty takie jak także Acai Berry 900 zalecane są jako środki na wspomaganie odchudzania. Opinie na ich temat są krańcowo różne, jedni szybko tracą kilogramy, inni narzekają na brak efektu. Przyjrzyjmy się uważnie preparatowi Acai Berry 900.

Acai Berry 900 – środek wspomagający odchudzanie

Acai Berry 900 to preparat zalecany jako środek pomocny w odchudzaniu. Należy zwrócić uwagę na słowa: pomocny, wspomagający. Oznacza to, że jego przyjmowanie nie będzie skutkować utratą tkanki tłuszczowej w zadowalającym stopniu, jeśli nie zostaną zmienione nawyki żywieniowe. Spożywanie w nadmiernych ilościach tłuszczów i cukrów, nawet jeśli przy okazji będziemy łykać kapsułki z jagodą Acai, nie spowoduje spektakularnego schudnięcia. Powiedzmy prawdę, utratę kilogramów można osiągnąć dzięki racjonalnej diecie i uprawianiu sportu. Jednakże nie trzeba się katować głodówką, niedojadać i upadać ze zmęczenia na siłowni. Acai Berry 900 podobno ułatwi odchudzanie i je przyspieszy. Osoby, które nieraz próbowały zrzucić parę kilo, wiedzą, jak ciężkie to zadanie, a na efekt trzeba długo czekać. Jagody acai sprawią, że szybciej można się cieszyć zgrabną sylwetką. Ale czy tak jest w przypadku Acai Berry 900?

Na stronie sprzedażowej (klik) – bo chyba tak ją można nazwać – pojawia się informacja o tym 94,5% skuteczności preparatu. Podobno można schudnąć w ciągu miesiąca aż 10 kg.

Acai Berry 900 – suplement diety najnowszej generacji?

Takie pojawiają się informacje o tym preparacie. Ja jednak dość sceptycznie podchodzę do takich rewelacji. Tym bardziej, że na stronie sprzedażowej milczą na temat dokładnego składu tabletek. Tak naprawdę nie jest wiadomo, ile brazylijskich jagód zawiera Acai Berry 900 (o ile jakieś zawiera?). Trzeba wierzyć na słowo, a za taką wiarę zapłacić przy okazji 169 zł (uwaga: to cena promocyjna). Niby można otrzymać buteleczkę za darmo, ale nie jestem też do końca przekonana, że producent robi to zupełnie bezinteresownie (na pewno gdzieś jest haczyk).

Jasne, można zaryzykować. Ale można też poznać alternatywy Acai Berry 900, a tych na rynku jest sporo:

  • Acai Berry Select – tabletki, których skład jest w 100% jawny. Dzięki temu wiem, że preparat faktycznie zawiera brazylijskie jagody i faktycznie może wspomóc odchudzanie. Poza Acai zawiera również ekstrakt z zielonej herbaty (silny termogenik), kofeinę (dodającą energii i podkręcającą metabolizm) czy L-teaninę. Zainteresowanych szczegółami odsyłam tutaj ->klik
  • Slimette – śmiało można te tabletki nazwać następcą Acai Berry Select. To udoskonalona formuła, która (moim zdaniem) jeszcze lepiej wspiera odchudzanie. Nasila proces termogenezy, przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej oraz hamuje apetyt. I tutaj z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że w ciągu miesiąca da się schudnąć co najmniej 6,4 kg bez żadnych większych wyrzeczeń (niedowiarków odsyłam do mojej recenzji – https://chudzianka.pl/odchudzanie-ze-slimette-recenzja/, a zainteresowanych szczegółami tutaj – http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/acai-berry/slimette/)
  • Acai Berry Extreme – to tabletki, które zawierają aż 400 mg brazylijskich jagód, a ponadto: zieloną herbatę, guaranę, L-karnitynę, chrom. Skład (który także jest jawny – w przeciwieństwie do Acai Berry 900) jednoznacznie wskazuje na wysoką skuteczność w walce z nadmiarem kilogramów. Więcej info tutaj.

Czy zainwestowanie w kupno Acai Berry 900 nie jest stratą pieniędzy? Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ sama nie zdecydowałabym się na taki krok. Skutecznie zniechęca mnie brak jakichkolwiek informacji o składnikach. Nie lubię ryzykować, a zakup Acai Berry 900 właśnie z tego powodu jest trochę ryzykowne. Ale być może ktoś zechce kupić kota w worku…

Jedna myśl na temat “Czy warto zainwestować w Acai Berry 900 – moje opinie na ten temat

  • 25 czerwca 2015 o 20:35
    Permalink

    zgadzam się z tobą, chyba dzięki dodatkom slimette jest naprawde o niebo lepsze (u mnie 6 kilo mniej w miesiac)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

seventy four − 72 =