Czy Ultra Slim rzeczywiście działa? Nasze opinie

Czy Ultra Slim rzeczywiście działa? Nasze opinie
Rate this post

przemiana materii

Większości osób cierpiących na nadwagę albo otyłość marzy się cudowny środek, który raz połknięty sprawi, że natychmiast lub choć po niedługim czasie sylwetka upodobni się do figury miss (albo mistera).

Warto pamiętać, że człowiek potrzebuje energii, by podtrzymywać swoje funkcje życiowe oraz utrzymywać aktywność fizyczną i umysłową. Energii dostarcza organizmowi w postaci pożywienia. Zapotrzebowanie na kalorie jest zróżnicowane, zależy to od płci, stylu życia, rodzaju aktywności. Kobiety nieprowadzące aktywnego trybu życia nie powinny przekraczać 2000 kalorii, mężczyźni pracujący fizycznie potrzebują ok. 3500 kalorii, sportowcy ciężko trenujący – ponad 5000 tysięcy. Jeśli organizm otrzymuje więcej kalorii niż jest mu to potrzebne, odkłada ja w postaci tkanki tłuszczowej. Tak więc, by pozbyć się tłuszczu, trzeba zjadać posiłki mniej kaloryczne niż dotąd albo zwiększyć aktywność fizyczną, a najlepiej mniej jeść i więcej się ruszać.

Niestety, organizm nie chce łatwo pozbyć się nagromadzonych zapasów, im mniej go karmimy, tym bardziej broni stanu posiadania, zwalniając przemianę materii. To znaczy – nie dojadasz, starasz się ćwiczyć, a waga ani drgnie albo maleje bardzo powoli.

Opowieści o preparatach, które czynią cuda i w rekordowym tempie rozprawią się z odkładaną latami tkanką tłuszczową, należy między bajki włożyć. I niejednokrotnie o tym pisałam, choć oczywiście zdarzają się wyjątki wśród takich środków. Oczywiście, nie są w stanie odchudzić bez żadnego wysiłku, ale mogą skutecznie w tym pomóc. Czy tak jest w przypadku Ultra Slim?

Jeśli jesteście ciekawi, musicie wytrzymać do końca 😉

Ultra Slim – wspomagacz odchudzania?

Wiele osób oczekuje od środka odchudzającego cudu. Ale cudu nie ma, jeśli osoba marząca o wiotkiej sylwetce ogranicza się tylko do zażywania tabletek czy kapsułek, a nie zmienia swego stylu życia: je to samo i tyle samo co dawniej, podjada między posiłkami, poleguje na kanapie zamiast potruchtać czy pojeździć na rowerze.

Producent Ultra Slim wyraźnie informuje, iż jego produkt jest wspomagaczem odchudzania – za to należy się ogromny plus. Preparat na pewno nie zastąpi twoich wysiłków, tylko może pomóc ci w odchudzaniu. Może przyspieszyć metabolizm oraz ograniczyć apetyt.

Zainteresowanych odsyłam na stronę – http://buyultraslim.com.

Na czym polega moc Ultra Slim? Nasze opinie na jego temat

I tutaj trzeba zadać sobie pytanie – czy Ultra Slim jest lepszy niż inne tego typu specyfiki? A jeśli tak, to w czym tkwi jego siła?

Pora na analizę składników:

  • ekstrakt gorzkiej pomarańczy – wspomaga trawienie,
  • ekstrakt z zielonej herbaty wpływa na sprawne funkcjonowanie układu trawiennego, poza tym posiada silne właściwości termogeniczne, tzn. rozkłada komórki tłuszczowe, uwalniając z nich energię (ciepło),
  • ekstrakt guarany z domieszką kofeiny przyspiesza przemianę materii, a poza tym daje porządny zastrzyk energii, dzięki czemu masz chęć na aktywny tryb życia i zachowujesz pogodę ducha, nawet gdy odrobinę nie dojadasz,
  • tyrozyna (naturalny aminokwas białkowy) hamuje apetyt, dzięki czemu mniejsza kaloryczność posiłków nie staje się problemem.

Najbardziej martwi mnie połączenie ekstraktu gorzkiej pomarańczy z kofeiną. To kolejny preparat z taką kombinacją, a już wielokrotnie wspominałam o skutkach ubocznych. Okazuje się, że taka mieszanka wpływa niekorzystnie na układ nerwowy oraz może być szkodliwa dla serca.

ultraslim

Poza tym rewelacji nie ma – tylko zielona herbata i tyrozyna, których tak naprawdę niewiadomo ile jest. Nie mogłam dotrzeć do żadnych informacji na ten temat, a dla mnie jest to kluczowa wiedza. No bo jaką mam pewność, że w składzie znajduje się odpowiednia (odchudzająca) dawka aktywnych składników?

Ja pozostaję przy Slimette. A Wy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− seven = one