Asystor Slim – sprytny asystent odchudzania – działanie, cena, opinie

Asystor Slim – sprytny asystent odchudzania – działanie, cena, opinie
4 (80%) 3 votes

asystor slim

Asystor Slim jest sprytnym asystentem, ma maksymalizować ochronę przed tyciem i tempo chudnięcia rano i wieczorem – o każdej porze dnia należy brać inne tabletki. Czy to działa lepiej niż typowe tabletki?

Przypomnę, że ten zabieg stosują i inni producenci i twórcy suplementów, nawet Tim Ferriss (ten od PAGG Stack) podzielił suplementację na poranną i wieczorną.

Działanie Asystora

W reklamach tego specyfiku pojawia się wezwanie “chudnij z Asystorem rano i wieczorem”. Czy takie zróżnicowanie tabletek pod kątem pór dnia ma sens?

Wydaje się, że tak. Zresztą patrząc na skład Asystor Slim faktycznie łatwo uwierzyć zapewnieniom producenta, że:

 • tabletki poranne blokują wchłanianie węglowodanów, które w ciągu dnia na pewno znajdą się w naszych pokarmach (dzieje się tak m.in. dzięki fasolaminie), a dodatkowo przyspieszają spalanie tłuszczu dzięki synefrynie z gorzkiej pomarańczy,
 • tabletki wieczorne podkręcają metabolizm i lipolizę (rozpad tłuszczu) w czasie, gdy śpimy i odpoczywamy, czyli teoretycznie nie przejawiamy aktywności skutkującej spalaniem kolejnych kalorii; to działanie jest możliwe dzięki mate i garcynii kambodżańskiej.

Oceniając skład z pozycji obserwatora tj. patrząc na etykietę można go spokojnie ocenić jako optymalny. Asystor jest naprawdę suplementem dobrze przemyślanym.

Jedyny haczyk tkwi moim zdaniem w ilości poszczególnych substancji.

Być może o gramaturze decydowała cena. Większe ilości aktywnych składników być może znacznie by cenę podniosły, a tymczasem wygląda to w tej chwili mniej więcej tak:

 • l-karnityna – w Asystorze jest jej 50 mg, w silniej działającym suplemencie aż 80 <klik>,
 • garcynia kambodżańska – w Asystorze jest jej 200 mg, w silniej działającym suplemencie aż 500mg <klik>,
 • zielona herbata – Asystor zawiera 100mg ekstraktu, silniej działający suplement 600mg <klik>.

Asystor Slim – cena

Jak na tak złożony suplement cena Asystora jest wg mnie dość niska. Średnio kosztuje on ok. 40 – 50 zł <klik>.

Z drugiej strony, tak jak pisałam wcześniej, brakuje tu trochę składników. Gdyby podwoić ilość składników aktywnych suplement działałby dużo lepiej. Czy cena uległaby podwojeniu? Pewnie tak, bo środki mocniejsze od Asystora kosztują 2 i 3 razy więcej.

Asystor Slim – opinie

Jeśli pominąć dziesiątki (a może i setki) narzekań typu “biorę 2 dzień i nie działa!”. To rzeczowe opinie o tym suplemencie sprowadzają się do dwóch stwierdzeń:

 • nie podjadam po nim wieczorem, więc chudnę bez diety (1,5 – 2 kg w miesiąc),
 • hamuje apetyt, ale czy spala? Nie wiem.

Poniżej załączam 3 najbardziej reprezentatywne moim zdaniem opinie wynalezione na forum Kafeterii, niestety trudno jest znaleźć wątki (nawet na Vitalii czy Wizażu) gdzie forumowiczki trzymałyby się tematu, większość chyba po prostu gada żeby gadać nie wnosząc nic merytorycznego do dyskusji.

asystor slim opinie1

 

asystor slim opinie3asystor slim opinie2

 

Podsumowanie

Asystor Slim moim zdaniem jest niezły, ale ma za mało składników aktywnych, działa bardzo wolno i można się do niego zniechęcić, ale spróbować warto, chyba że potrzebujesz naprawdę mocnego uderzenia – wtedy wybierz silniejszy suplement.

 

Anita Jurkin

pozdrawiam :-)

Jedna myśl na temat “Asystor Slim – sprytny asystent odchudzania – działanie, cena, opinie

 • 19 października 2014 o 13:22
  Permalink

  ja tego asystora nie znam, ale próbowałam np. aqua slim – jak dodam do wody to wypijam te zalecane 1,5l dziennie i to naprawdę pomaga 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− one = one