Zioła Ojca Klimuszki na odchudzanie
Rate this post

Kompozycje ziołowe Ojca Klimuszki na odchudzanie i nie tylko, oparte są na ogromnej wiedzy zielarskiej i tradycyjnych recepturach, ale (uwaga!) zielarnia idzie z duchem czasu, co właśnie potwierdziłam przeglądając jej ofertę z najnowszymi promocjami.

Tradycyjne zioła Klimuszki na odchudzanieTabletki na odchudzanie FORTE

Nawet tradycyjnym recepturom można nadać nowoczesną formę, o czym przekonują twórcy nowoczesnych suplementów ziołowych sygnowanych nazwiskiem Ojca Klimuszki. Takim suplementem są Tabletki Na Odchudzanie Forte – dostępne w sprzedaży internetowej.

Patrząc na recepturę widzimy w niej przede wszystkim zioła znane od lat (jeśli nie wieków) ze swoich właściwości moczopędnych, oczyszczających czy przeczyszczających. Oprócz tego suplement ma regulować poziom cukru i cholesterolu. Summa summarum powinien nieźle wspomagać odchudzanie, chociaż niekoniecznie tak intensywnie jak najnowsze formuły odchudzające.

Zioła Ojca Klimuszki na odchudzanie w wydaniu ultra nowoczesnym

Może z dodatkiem ultra trochę mi się przesadziło, ale dla zobrazowania dążenia ku nowoczesności idealnie nadaje się nowość w ofercie firmy – Zielona Kawa. Skądinąd pewnie dobrze już wam znana.

W tym przypadku zielona kawa jest po prostu kawą do picia – sprzedawana jest w estetycznych 200gramowych opakowaniach. Dla kogoś, kto woli pić kawę niż łykać kapsułki (więcej o kapsułkach TUTAJ), to całkiem fajna propozycja.

 

Do kolejnego newsa!

 

Plastry wyszczuplające i hipnoza - odchudzanie dla leniwych
Układamy wiosenny jadłospis: potrawy i dania na odchudzanie

Newsman'ka

FEEDBACK

trzydzieści jeden − trzydzieści =